Сполучнотканинний

Сполучнотканинний масаж

Що таке сполучнотканинний масаж?

Це лікувальна техніка масажу, яка сприяє поліпшенню функцій організму. А саме роботи сполучної тканини. Це означає, що у людини можуть бути на тілі зони, які мають велику чутливість. Якщо на них злегка натиснути, відчувається різкий біль, а також вони на вигляд набряклі і більш тверді на дотик. Сполучнотканинний масаж допомагає позбутися від цих проблемних зон, роблячи шкіру при цьому м’якою і гладкою. Також дана техніка покращує кровообіг і обмінні процеси в організмі.

Сполучнотканинний масаж не відноситься до безболісних процедур. Багато пацієнтів відчувають неприємні відчуття, проте ефект дана процедура має чудовий.

Сполучнотканинний масаж вперше був розроблений як техніка лікувальної гімнастики. Його винайшла німецька спеціалістка Елізабет Дікке. Дівчина була хвора, їй загрожувала ампутація ноги, але вона помітила, що при масажних розтягуючих рухах хворого місця тканини розтягуються, і біль потроху відступає.

Сполучнотканинний лікувальний масаж покращує кровообіг і допомагає подолати біль. Саме тому дівчина, користуючись своїм успішним прикладом, створила серію рухів, на яких побудована методика даного виду процедур. Цей метод визнали ефективним на медичному рівні, і зараз він активно використовується і допомагає безлічі хворих забути про больові відчуття.

Сполучнотканинний оздоровчий масаж необхідно застосовувати в таких випадках:

  • при ревматизмі і запаленні суглобів;
  • при різких болях у м’язах;
  • при варикозі;
  • при неврології;
  • при ортопедичних захворюваннях;
  • при захворюванні будь-яких внутрішніх органів.

Ця методика ефективно лікує організм людини, допомагаючи боротися з будь-якими захворюваннями.

Як діє сполучнотканинний масаж на людину?

Насамперед цей масаж впливає на тканини організму. Також він стимулює кровообіг і протікання природних процесів в організмі. Після нього Ваш організм почне працювати за правильною схемою, і больові відчуття почнуть відступати самі собою. На місці, яке є проблемною зоною, під час процедури утворюється почервоніння. Це ознака того, що кровообіг почав налагоджуватися і відновлюються обмінні процеси.

Так як ця процедура не повністю безболісна, спеціалісту слід більш уважно поставитися до пацієнта. Іноді такі процедури бувають протипоказані. Найчастіше протипоказання можуть бути для пацієнтів, що мають гострі форми захворювань. Масаж сполучнотканинний  має прописуватися лікарем. Тоді він буде справді Вам на користь. Його призначають пацієнтам, у яких є зони з підвищеною напругою і щільною шкірою.

Сполучнотканинний масаж робиться наступним чином: лікар повинен покласти свого пацієнта на живіт або ж допускається знаходження в сидячому положенні. Почати слід від хрестця і продовжувати шлях вгору по спині. Сполучнотканинний масаж рекомендовано починати від здорових тканин до хворобливих ділянок. Спочатку рухи легкі, м’які і плавні і тільки з часом, до закінчення процедури масаж стає глибоким. Ця техніка виконується виключно професійними рухами рук. Дуже велике значення має їх стан і напрям руху. Головними рухами повинні бути розтягування і зсув, щоб у пацієнта склалося відчуття, що масажують зовсім не подушечками пальців, а нігтями.

Де замовити сполучнотканинний масаж?

Дана техніка масажу представлена не в кожному SPA-салоні. Цю техніку вважають лікувальною, тому проводять її найчастіше в лікарнях, де є відділення мануалтерапії. Однак від мануальщика фахівець із сполучнотканинної техніки відрізняється плавністю і більш делікатними рухами. Головне, щоб Вам було комфортно з фахівцем, якого Ви оберете. Ви повинні повністю довіряти його професіоналізму і розслабитися, тоді больові відчуття пройдуть непомітно і Ви, зрештою, отримаєте задоволення від процедури. Рекомендуємо замовити послугу зі сполучнотканинної терапії у професійного масажиста і чудового майстра безлічі лікувальних і розслаблюючих технік – Наталії Чурпіти.