Оздоровчий

Оздоровчий масаж сприяє поліпшенню всіх систем організму, що призводить до хорошого самопочуття. Даний вид масажу також дозволяє відновити душевну рівновагу, зняти втому, роздратування, депресію і стрес. Загальний масаж здатний вилікувати нервози і мігрень. Необов’язково, щоб щось боліло, щоб дозволити собі подібну процедуру, можна просто розслабитись після важкого робочого дня. Фахівці рекомендують масаж у випадках, якщо людина веде малорухливий спосіб життя або ж постійно переносить фізичні навантаження. Так яким може бути масаж для оздоровлення душі і тіла?

Особливості оздоровчого масажу

Існує досить багато технік проведення масажу. Це може бути апаратний або ручний вид масажу, а також комбінований. Багато залежить від мети, яку переслідує клієнт, і якого результату він хоче добитися. Масаж оздоровчий максимально впливає на весь організм, але в разі необхідності масажист зосередить окрему увагу на тих чи інших зонах тіла. Це можуть бути:

  • спина;
  • шия;
  • голова;
  • ноги;
  • грудний відділ.

Оздоровчий ручний масаж сьогодні залишається найбільш популярною методикою. Масажист використовує чотири основних прийоми для проведення сеансу, такі як погладжування, вібрація, розтирання і розминання. Чергуючи ті чи інші прийоми, можна домогтися глибокого впливу на все тіло.

Який ефект від оздоровчого масажу?

Масаж оздоровчий встановлює зв’язок між усіма внутрішніми системами організму. Завдяки цьому заспокоюються нерви, нормалізується кровоносна і лімфатична системи, що сприяє підвищенню кількості корисних речовин в організмі. Дана процедура може використовуватися в якості терапії захворювань травного тракту, хвороби нирок, а також травм.

Захисні сили організму посилюються, за рахунок цього порушується імунна система, що також сприяє зменшенню схильності до вірусних хвороб. Не можна не відзначити той вплив, який чинить масаж спини – на хребет, а також на легені. Недарма, серед усіх видів існує спортивний масаж, який сприяє загоєнню травм у спортсменів та підвищення їхньої фізичної форми.

Оздоровчий масаж бажано проходити хоча б кілька разів на рік, щоб відновити своє здоров’я. Не потрібно буде приймати ніяких додаткових ліків, які можуть чинити негативний вплив на організм. Потрібно максимально піклуватися про своє здоров’я, яке схильне до перепадів, і змушене справлятися з багатьма труднощами.

Для тих, хто хоче підтримувати в собі природну красу і молодість, оздоровчий масаж просто необхідний. Це найоптимальніший спосіб виглядати молодим, при цьому отримавши максимум задоволення. Зрештою, така процедура дуже приємна, а відповідна комфортна обстановка здатна налаштувати на потрібний лад.

Масаж тіла для оздоровлення від салону Health Massages

Кожен раз, коли хочеться піти на масаж оздоровчий, завжди виникає проблема з салоном. Сьогодні ринок послуг здатний запропонувати багато масажистів, багато з яких є справжніми професіоналами своєї справи. Тільки от салон Health Massages вигідно виділяється серед них.

Наталія Чурпіта – майстер масажу з багаторічним досвідом, яка проводить висококласні сеанси масажу. Кілька десятків методик виконання, комфортна обстановка і довіра в спілкуванні. Клієнт повинен відчувати себе максимально комфортно, інакше потрібного результату можна не досягти. Оздоровчий масаж повинен відновити і душевний, і фізичний стан людини, а значить до цього потрібно поставитися вкрай серйозно. Наталія Чурпіта може стати не просто Вашим масажистом, але і духовним наставником, який відновить внутрішній баланс. Масаж оздоровчий допоможе підтримувати себе у формі, вчитися новому і пізнавати все більше відчуттів. Головне, довіритися професіоналу, який зуміє показати щось нове і незвичайне. Від нашого здоров’я залежить майбутнє, в яке потрібно йти впевнено, займаючи активну позицію. Тільки так можна повною мірою насолоджуватися життям і результатом власної праці.