Остеопатичний

Остеопатичний масаж

Остеопатія – це альтернативний спосіб медицини, в основі якого лежить судження про те, що першопричиною хвороб є порушення роботи всіх органів і структурно-анатомічних відносин між ними. Дана система була вперше запропонована і ґрунтувалася на філософії засновника доктора Стілла, який застосував в ній найкращі техніки грецької і єгипетської медитації. Вона повністю заперечувала, звичні нам, методи лікування і позитивний вплив на організм різних лікарських препаратів. Зараз остеопатія також не має єдиної системи філософії, однак ті, хто спробував остеопатичний масаж, вважають його одним з найефективніших способів нормалізації роботи організму.

Дуже важливим моментом є професіоналізм фахівця, який проводить масаж остеопатичний. Ця людина повинна чітко розуміти, що ця система є методом лікування, спрямована на оптимізацію і відновлення природного руху в організмі. Найважливіше, що лікування, рівно, як і діагностика проводиться без допомоги якихось додаткових апаратів. Все робить спеціаліст своїми руками. Саме тому його знання і вміння повинні бути на вищому рівні.

Що таке остеопатичний масаж?

Це унікальна техніка лікування, вплив якої спрямований на стабілізацію і відновлення всіх процесів в організмі. Так як кожна клітина, кожен орган у системі людини, рухається і всі вони взаємодіють один з одним, наявність проблем в одній сфері здатні спричинити  проблеми і больові відчуття в інший. Саме балансування і відновлення нормальної здорової роботи кожної клітинки, кожної тканини, органів і частини тіла дозволяє досягти остеопатичний масаж.

Остеопатичний лікувальний масаж: як відбувається процедура

В основі філософії цього методу лежить теорія про можливість організму до самозцілення. Тіло і організм людини єдині і всі її частини взаємозалежні. Лікар-масажист за допомогою рук м’якими масажними рухами визначає, в якій області є проблеми. Проблемна зона може мати підвищену температуру, зсув або припухлості. Дуже часто поява сильних головних болів може бути пов’язана з проблемами нирок або печінки. Також безперервні болі в спині нерідко виникають від пошкодження стопи. Саме отеопатичний оздоровчий масаж здатний виявити подібні порушення і за допомогою серії абсолютно безболісних процедур м’яко усунути проблему. Зверніть увагу, що остеопатичний масаж не просто усуває больові відчуття в проблемній зоні, але і лікує їх.

У цієї техніки практично немає протипоказань. Вона підходить і допоможе абсолютно кожному. Її можна застосовувати вагітним жінкам і новонародженим дітям. Мало того, під час вагітності масаж остеопатичний особливо позитивно впливає на організм майбутньої матері, так як він усуває більшість негативних проявів і робить протікання вагітності набагато менш дискомфортним і полегшує майбутні пологи. Це відбувається за рахунок можливого усунення дисфункції тазу, що, згодом, робить процес пологів практично безболісним. Для вагітних ця процедура найбільш корисна, так як вона дозволяє зняти безліч психологічних стресів, полегшити адаптацію кісткової та м’язової системи, які повільно звикають до ваги плоду.

Масаж класичний остеопатичний слід застосовувати, коли у Вас присутні такі ознаки:

  • Безперервні сильні болі в області спини і хребта;
  • Хронічні головні болі невідомого походження;
  • У Вас підвищена агресивність і дратівливість, які нічим не обґрунтовані;
  • Ви часто не висипаєтеся, відчуваєте себе втомленими навіть після сну і відчуваєте сонливість;
  • У Вас часто терпнуть руки і ноги;
  • Ви нещодавно перенесли важку травму або операцію;
  • Ви хочете знизити відчуття дискомфорту під час вагітності та підвищити ймовірність безболісних пологів;
  • Ви хочете провести діагностику і профілактику новонародженій дитині.

Щоб позбутися всіх цих проблем, Вам необхідно просто знайти хорошого фахівця в даній області і провести систему лікувальних або профілактичних масажних процедур. Будьте здорові і бережіть здоров’я своїх близьких!