Хіромасаж (іспанська техніка)

Хіромасаж (іспанська техніка)

Ви запитаєте: «Що таке хіромасаж?»

Хіромасаж – це унікальна і найатребуваніша сьогодні техніка масажу, яка використовується як в лікувальних, так і в естетичних цілях, і надає відмінний вплив на організм. У даної техніки масажу немає класичних спеціальних прийомів, особливістю хіромасажу є те, що його потрібно робити виключно руками, без допомоги яких-небудь додаткових предметів. Головним у цій техніці є досягнення позитивного ефекту.

Оскільки іспанська техніка масажу доступна фахівцям з вищим ступенем , вони самостійно можуть прийняти рішення, яку схему масажу краще використовувати в даному конкретному випадку. Це робить масаж іспанської техніки непередбачуваним і завжди найбільш результативним.

Хіромасаж в салоні Вам будуть робити одночасно два фахівця. Він виконується по всьому тілу, включаючи лицьову частину, проте, обличчя масажувати буде один фахівець. Така унікальна і дієва техніка не тільки здатна постійно підтримувати Ваше тіло в тонусі, але і зробить його значно молодшим і навіть уповільнить процес старіння.

Хіромасаж іспанська техніка дозволить Вам розслабитися і перебувати в стані легкої прострації протягом всієї процедури. Кожен наступний сеанс відрізняється від попереднього, що не дає тілу клієнта звикнути до процедури і постійно дарує неймовірні відчуття і показує значний результат. Хіромасажна техніка вимагає в середньому 7 масажів, для позитивного ефекту, які приємні і не завдають дискомфорту під час процедури. Вже після першого сеансу хіромасажу Ви відчуєте прилив сил і енергії, а больові відчуття, які довго мучили Вас, почнуть відступати.

Як з’явився хіромасаж

Дана практика з’явилася в роки Першої світової війни. В цей час католицька церква не схвалювала самолікування та оздоровлення шляхом масажних процедур, тому вивчалася і практикувалася іспанська техніка масажу підпільно. Першим, хто відкрив цей неймовірний метод оздоровлення, був лікар-натуропат Феррандис. З роками, коли Іспанія перетворилася на республіку, Феррандис зумів відкрити школу хіромасажу. Після смерті великого майстра-масажиста дану техніку багато раз вдосконалювали і популяризували. Професіонали оригінальних технік почали користуватися популярністю в Європі. Видатний учень Феррандиса Енріке Гарсія був майстром і найбільше посприяв просуванню практики свого наставника. У 80-х роках він відкрив власну школу масажу, а вже через два роки заснував перший Інститут мануалтерапії.

В такій техніці, як хіромасаж, є як позитивні сторони, так і протипоказання. Людям з опіками шкіри та відкритими ранами цей масаж робити не радять. Також ця техніка не підійде людям, у яких є спинно-мозкові ушкодження або остеохондроз. Найбільша заборона на масажні процедури по будь-якій методиці поширюється на хворих онкологічними захворюваннями, а також на людей, у яких є різних форми захворювання вен.

Чим корисна ця техніка?

Основна мета цієї техніки, як Ви вже зрозуміли – це досягнення шкірою еластичності і пружності. Вона використовується для оздоровлення, в цілях краси і спортивних цілей. Найбільший вплив хіромасаж надає на такі складові організму як м’язи, нервова, кістково-суглобова і судинна системи. Також ця техніка відмінно піднімає настрій і знімає втому, розслаблює. Вона дуже популярний і користується великим успіхом у багатьох масажних салонах. Ця техніка здатна навіть знімати набряки.

Крім лікувальних цілей цей масаж використовується також для схуднення, позбавлення шкіри від апельсинової кірки і в інших естетичних цілях. Для обличчя дана техніка є не менш корисною і результативною. Вона попереджає появу зморшок і в силах підкоригувати контур обличчя, робить шкіру більш м’якою і прибирає набряки.

Де замовити хіромасаж?

Щоб масаж приніс Вам користь і задоволення, слід вибрати собі підходящого фахівця. Краще всього, якщо це буде досвідчений масажист з “палаючими” очима і любов’ю до масажу від природи. Саме таким фахівцем є Наталія Чурпіта і персонал її масажного кабінету. Після масажних процедур в цьому салоні Ви зможете знайти рівновагу та душевний спокій. Ласкаво просимо!