Антицелюлітний

Антицелюлітний жіночий масаж по праву вважається одним з найбільш ефективних способів боротьби з целюлітом. Більш того, він здатний впоратися з жировими відкладеннями в області стегон, живота і сідниць. Це привертає до даного виду масажу безліч клієнтів, які бажають безпечно і безболісно позбутися вад.

Антицелюлітний масаж і його особливості

Що таке целюліт? Багато жінок стикаються з цим досить неприємним явищем, та причин його появи предостатньо. Сам по собі целюліт являє собою зміни в підшкірно-жировій клітковині, що призводить до дефектів у шкіряних покривах. Утворюється так звана «апельсинова шкірка». Пов’язано подібне явище з істотним порушенням обміну речовин, імунної системи, а також застійними процесами в лімфатичній системі. Варто також помітити явні проблеми із кровоносною системою, і разом це призводить до втрати еластичності шкіряного покриву. Жирові клітини неправильно розподіляються, і з’являється целюліт. Що в такому випадку робити? Антицелюлітний масаж здатний стати вирішенням виниклої проблеми. Як правило, дане явище обов’язково супроводжується підсумком якогось внутрішнього порушення.

Антицелюлітний масаж покликаний виправити дефект. Зробити це не так просто, але досвідчений і професійний масажист зможе відновити всі застійні процеси. Слід поліпшити кровообіг, нормалізувати відтік лімфи, і не слід забувати про обмінні процеси. Зазвичай, коли проводиться масаж антицелюлітний з організму виходять шлаки і непотрібні речовини, які, можливо, і стали причиною погіршення здоров’я.

Більше того, антицелюлітний масаж сприяє виробленню колагену і еластину, що повертає шкірі пружність і еластичність. Обмін речовин буде відбуватися більш активно, позитивно впливаючи на стан здоров’я клієнта.

Ще однією особливістю є те, що антицелюлітний класичний масаж виконується локально. Тобто спочатку з чергуванням, особливо якщо вражені не тільки стандартні зони виникнення. Вірно, целюліт може з’явитися і на руках і на спині, і на інших зонах тіла. Тому обов’язково потрібно провести консультацію у фахівця, щоб він зумів встановити найбільш ефективний курс відновлення тканин.

У чому плюси антицелюлітного масажу?

У представленому вигляді масажу безумовно є плюси, які і роблять його таким популярним. По-перше, це безпека процедури. Не потрібно ніякого хірургічного втручання, не потрібно додатково приймати лікарські препарати. По-друге, якихось особливих фізичних зусиль докладати не потрібно. Для тих, хто не може знайти достатньо часу для постійного заняття спортом, антицелюлітний масаж стає непоганим виходом в прагненні виглядати краще.

Для більш ефективного впливу масажних прийомів застосовують спеціальні креми і масла або ж використовують технологію обгортання. Все це сприяє швидкому і глибокому впливу на тканини, а також на важливі системи організму. Важливо пройти повний інтенсивний курс в залежності від стану целюліту, і тоді Ви обов’язково будете задоволені своїм оздоровленим тілом. Ефективний антицелюлітний масаж виправить усі недоліки як внутрішні, так і зовнішні, що ставали причиною появи целюліту.

Недоліки процедури також є, наприклад, вона може бути досить болючою. Особливо якщо пацієнт має чутливу шкіру. Масаж антицелюлітний може стати справжнім випробуванням. Саме тому масажисту бажано коригувати глибину масажу, щоб не знизити рівень дискомфорту. Другим недоліком є тривалість процедур, а також їх кількість. Їх може бути від 10 до 15, і тільки з таким курсом фахівець зможе в повній мірі відновити всі внутрішні процеси в організмі.

Антицелюлітний масаж в салоні Health Massages

Масажист Наталія Чурпіта є одним з кращих професіоналів у Києві. Вона проведе високоякісний масаж, результат якого буде помітний з перших сеансів. Більше сотні методик, багаторічний досвід і прагнення до самовдосконалення – це основа роботи Наталії. Вона зробить все можливе, щоб клієнти отримали максимальне задоволення від процедури. Зрештою, масаж – це мистецтво.

Масаж антицелюлітний проводиться масажистом по спеціальній техніці. Можна не хвилюватися про свої недоліки, коли їх можна не тільки приховати, а і прибрати саме джерело їх появи. Від цього залежить і фізичний, і душевний спокій, а без внутрішньої гармонії не вийде жити повноцінно, насолоджуючись кожною миттю.