Техніки і підвиди

Масаж – це ефективний спосіб відновити свої сили, поліпшити здоров’я і отримати духовну рівновагу. Правильно виконаний масаж здатний змінити стан людини на краще. Це відмінний спосіб розслабитися, зняти напругу, відпочити душею і тілом. Недарма розвиток масажу тривав протягом багатьох століть, було створено чимало методик і навіть шкіл. Кожна з них має ефективний вплив на організм людини і здатна надати благотворний вплив навіть на найскладнішу хворобу. Втім, необов’язково хворіти, щоб дозволити собі записатися на прийом до масажиста. Відволіктися від важких буднів, перемогти в собі хронічну втому допоможе якісний масаж тіла.

Повертаючись до теми історії, вартовідміти, що методики та виконання техніки масажу постійно удосконалювалися. Але й донині в основі більшості масажів лежать ті чи інші класичні прийоми.

Які бувають техніки масажу?

Існує досить багато технік масажу. Багато в чому вони пов’язані з тим, до якого виду вони належать. Різновидів масажу також предостатньо, і багато з них сьогодні користуються великою популярність. Наприклад, найбільш популярними сьогодні є лікувальні, косметичні та загальні масажі тіла. Втім, варто визначати, як саме буде виконуватися ця процедура. Найчастіше це або апаратний, або ручний масаж, але при цьому існують комбіновані види. Багато залежить від побажань клієнта і тієї проблеми, яку необхідно вирішити за допомогою масажної терапії. Кожна техніка масажу відрізняється своїми нюансами, можливо, непомітними для пересічного, але дуже важливими для роботи досвідченого масажиста.

Найбільш поширеними є техніки класичного масажу. В їх основу покладено чотири основних прийоми:

  • погладжування;
  • розтирання;
  • розминка;
  • вібрація.

Представлені прийоми входять в основу техніки масажу, причому не тільки класичного. Більшість сучасних видів базуються саме на цих прийомах масажиста, але при цьому дія тієї або іншої процедури може виявитися зовсім різною. В залежності від зони дії, а також черговості певних прийомів, можна досягти різних результатів. Не дарма масаж здатний допомогти в лікуванні великого списку захворювань і може спричиняти дію на весь організм.

Техніки масажу виконуються, в основному, кистю. Це може бути не долонна, але і тильна поверхня кисті. В залежності від темпу, використовуваних прийомів і зони впливу, можна отримати потрібний ефект. Також використовуються техніки для масажу, що вимагають додаткові засоби, такі як масло, трав’яні суміші, можливо навіть музика. Все це впливає не тільки на фізичний стан організму клієнта, але і на психологічний.

Техніки загального масажу схожі з класичним, але мають свої особливості. Найчастіше загальний масаж тіла впливає на весь організм, коли класика може використовуватися для лікування або розслаблення певної ділянки тіла.

Масажний салон в Києві Наталії Чурпіти

Масажист Наталія Чурпіта застосовує ефективні і сучасні техніки масажу. Більше десяти років стажу і знання сотні видів цього мистецтва оздоровлення, серйозний підхід до проблеми, а також комфортна і тепла обстановка навколо обов’язково допоможуть клієнту розслабитися і отримати максимум позитивних моментів на сеансах. Ця людина стане не просто Вашим лікарем, але і духовним наставником, який допоможе знайти шлях до душевного спокою і легкості сприйняття.

Звернувшись в салон Health Massages, Ви отримаєте професійну допомогу. Можна буде не просто записатися на той чи інший сеанс, але і дізнатися детальніше про те, що представляє себою обрана техніка масажу. Все залежить від того, якого результату хотілося б досягти, і які недуги мучать душу і тіло. Не можна залишати на потім своє здоров’я. Довіртеся професіоналу, для якого кожна техніка масажу – справжнє мистецтво, яким він ділиться з іншими. Наталія зможе стати не тільки Вашим масажистом, але і духовним наставником, який зуміє повернути колишнє задоволення від життя. Зрештою, якщо нас щось турбує, то дуже важко рухатися назустріч своїм бажанням і мріям. У цьому обов’язково допоможе хороший масаж, який відмінно допоможе і у випадку хвороби або ж простого відпочинку після напруженого дня.