Масаж живота

Ще у давні часи народні цілителі покращували роботу внутрішніх органів за допомогою масажу. Вже тоді знали, що це самий простий і нешкідливий спосіб вплинути на дискомфорт в кишечнику і в черевній порожнині загалом, адже тут немає кісткової структури.

Що таке масаж живота?

На сьогоднішній день масаж живота незамінний при терапії різних захворювань ШКТ, а також для профілактики. Різні техніки масажу живота розраховані саме на потреби клієнта, при бажанні, можна проконсультуватися з фахівцем, який обов’язково порадить той чи інший курс процедур. Найчастіше масаж живота виконується класичними прийомами, які використовуються в тій чи іншій послідовності з різною силою. Різноманітні розминання, натискання і погладжування полегшують роботу кишечника, стимулюють роботу тканин. Все це є абсолютно безболісною процедурою, адже сила натискання в тій чи іншій точці збільшується поступово.

Дана методика має цілий ряд корисних властивостей. Після кількох процедур Ви обов’язково помітите істотні поліпшення:

  • тканини збагачуються киснем;
  • посилюється секреція залоз;
  • поліпшується робота ШКТ і кишечника;
  • поліпшується робота печінки і жовчного міхура;
  • пропадають вугрі і більшість шкіряних проблем;
  • поступова нормалізація роботи внутрішніх органів без медикаментів.

Для живота масаж виступає як відмінна профілактика поперекового сколіозу, гіпертонії, усунення кров’яного та лімфатичного застою в області тазу. Не дивно, що після сеансу людина дихає глибше і частіше. Більш того, виконана грамотно процедура зніме стрес і напруження. Лікарі настійно рекомендують жителям великих міст (наприклад, Київ) регулярно відвідувати даний вид терапії в профілактичних і оздоровчих цілях.

Види масажу

Існують кілька видів масажу, які користуються найбільшою популярністю. Серед них:

  • класичний масаж живота;
  • оздоровчий масаж живота;
  • розслабляючий масаж живота.

В основному загальне здоров’я людини залежить саме від стану органів черевної порожнини. Вони тісно взаємозв’язані з іншими органами травлення і кровоносною системою. Якщо десь відбувається збій, то страждає весь організм. Саме тому пройшовши повний курс класичного масажу живота, ви забудете про порушення постави, запальні проблеми, дискомфорт у шлунку і кишечнику, значно поліпшиться робота підшлункової залози і печінки. Також стимулювання масажем допоможе впоратися зі слабким імунітетом, захворюванням органів дихання, підтягне м’язи і позбавить від целюліту.

Оздоровчий масаж живота в основному приписується лікарем, але можна проконсультуватися з масажистом. При цьому виді масажу проводяться натискання на всі точки живота, починаючи з пошуку ущільнень або якихось порушень органів. Тут головне знайти ущільнення, болючі вузли зі скупченням рідини. Тому масаж настійно рекомендується при гепатиті, ЖКБ, після операції. Методику і техніку вибирає сам масажист в залежності від приписів лікаря, а також власних спостережень.

Дана процедура є незамінною після пологів, різкого схуднення, а також для підтяжки шкіри живота. Крім того для живота масаж надасть еластичності м’язів. Розслабляючий масаж виконується повільними поступальними рухами з поступовим збільшенням сили натискань. Ви не тільки знімати стрес, але і відмінно оздоровите органи черевної порожнини, дихальні шляхи і підтягне фігуру. Процедура, як правило, складається з погладжуючих і статичних кругових рухів, іноді надавлювань.

Це чудовий спосіб зняти стрес, що накопичився за день, допоможе відновити душевну рівновагу. Цьому сприяє не тільки професійний масажист, але і відмінно підібрана обстановка теплого масажного кабінету, зручного масажного столу і тиха розслаблююча музика.

Послуги масажиста від Наталії Чурпіти

Масаж живота просто не замінний при різних захворюваннях органів черевної порожнини і просто для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, а також для зняття стресу і красивої фігури. Ви можете замовити масаж живота у професійного масажиста Наталії Чурпіти. Багаторічний досвід і знання найрізноманітніших методик дозволяє підібрати для Вас найбільш оптимальний варіант. Неважливо, чи хочете Ви провести профілактичні сеанси, почати активне лікування певної хвороби або просто розслабитися. У професійному масажному салоні обов’язково отримаєте виключно позитивні враження від процедур.