Масаж ступнів

Масаж покращує роботу організму в цілому, що позитивно впливає на самопочуття, так і на настрій. Необов’язково хворіти, щоб відвідувати масаж, адже можна просто зняти стрес і розслабитися, побалувати себе приємними процедурами. Більш того, дана процедура незамінна при різних захворюваннях і травмах.

Масаж ступнів і його особливості

Багато хто, напевно, чув про масаж ступнів, але не можуть відповісти на питання: «Що таке масаж ступнів?». Для оздоровлення, впливу на рефлекторні точки ніг часто можна не тільки зробити масаж стопи, але і значно поліпшити своє самопочуття, тим більше така процедура не має протипоказань, і її застосовують у будь-якому віці. Як відомо, даний вид масажу зародився в давні часи. Вже тоді знали, що на долонях і ногах є спеціальні точки, впливаючи на які, можна значно поліпшити стан внутрішніх органів, голови і кінцівок. Саме тому при застуді і захворюваннях лор рекомендовано розтирати ступні, робити компреси та інше.

Складно переоцінити, здавалося б, звичайний масаж ступнів, дія якого відбувається не лише на певні органи, але і на весь організм. При якісному проведенні процедур і проходженні всього курсу, клієнт зможе відчути суттєві поліпшення. Наприклад, моментально знімається стрес, а також посилюється кровообіг, як у внутрішніх тканинах організму, так і шкіри в цілому. Більше того поступово проходять можливі запальні процеси, підвищується робота імунної системи. Зменшується набряклість нижніх кінцівок, з’являється відчуття легкості та комфорту в ногах. Дуже часто масаж ступнів призначається як допоміжна терапія при поліартриті і плоскостопості.

Різновиди масажу ступнів і його особливості

Даний вид процедури використовується в багатьох країнах, тому методика може терпіти певні зміни. Так, в залежності від техніки виконання виділяються:

  • класична;
  • оздоровча;
  • розслаблююча.

Кожна з представлених технік володіє певною спрямованістю дії, тому призначається залежно від недуги. Щоб Ви отримали задоволення від такої процедури, як масаж ступнів, в масажному кабінеті створені всі умови:

  • зручні столи;
  • приємна для тіла температура;
  • виконується процедура виключно професіоналом.

У професійному масажному салоні Health-Massages можна спробувати різні техніки масажу ступнів і вибрати саме ту, що буде Вам до душі.

Масаж класичний ступнів

Даний вид масажу зародився на Сході і до цих пір залишається популярним, адже це прекрасний спосіб розслабитися, відпочити, підняти настрій і оздоровитися. Пройшовши курс лікування: масаж ступнів, зникне безсоння, стрес, помітно покращиться стан здоров’я, адже після процедури розслабляються м’язи всього тіла. Після закінчення терапії в ногах відчувається легкість, зникає тяжкість і постійна ломота. Підсумком терапії може бути як тонізуючий вплив, так і розслабляючий. Тонізуючий вплив на ступні масажем просто необхідний для людей з малорухливим способом життя. Процедура буде проводитися за допомогою глибокого розминання, легкого струшування, поплескування. Сеанс не займе багато часу, зате Ви отримаєте заряд бадьорості та енергії. Для розслабляючого масажу ступнів потрібно більше часу. Тут буде тривале розминання і погладжування з застосуванням різних масажних масел. Саме масаж ступнів може прискорити кровообіг, а також наситити шкіру киснем і корисними речовинами.

Оздоровчий масаж ступнів від Health Massages

Часто оздоровлення потрібно людям, страждаючим захворюванням суглобів і плоскостопістю. Також це може бути як припис лікаря, так і Ваша особиста ініціатива. При оздоровчій процедурі більше акцентується увага на рефлекторних точках, адже вони розташовані на ступнях, тим самим стимулюючи більшість органів і не тільки.

Оздоровчий і загальнозміцнюючий ефект після курсу збережеться на тривалий час. Як бачите, складно переоцінити користь масажу ступнів. Але така профілактика буде ефективною, якщо буде виконана справжнім професіоналом, таким як Наталія Чурпіта. Замовити масаж ступнів Ви можете в салоні Health-Massages, й анітрохи не шкодувати про зроблений вибір. Зрештою, не можна нехтувати своїм здоров’ям, тому радимо замовляти послугу на сайті Health Massages.