Масаж шиї

Багатьом, напевно, знайоме відчуття втоми після робочого дня або після тренування в спортзалі. Часто буває складно розслабитися або взагалі це не вдається. А ще гірше, якщо протягло шию або уві сні спав у незручній позі. У таких випадках можуть бути сильні болі в шиї і навіть віддавати в голову. Позбутися від больових відчуттів, скутості, втоми можливо при масажі шиї. Цей метод давно перевірений багатьма пацієнтами. Адже протягом дня виникає втома з-за постійної напруги м’язів шиї. Відгородити себе від усього цього можна, замовивши масаж шиї у професійному масажному салоні.

Що таке масаж шиї?

Мінусом сучасного суспільства є малорухливий спосіб життя. Багато хто на сьогоднішній день мають роботу, пов’язану з комп’ютером, або просто не приділяють  фізичному стану належної уваги. Втім, це є однією з головних причин порушення кровообігу, а як наслідок – захворювання хребта і відкладення солей. Це часто супроводжується неприємними і навіть больовими відчуттями. Дієвим способом буде масаж шиї і шийно-комірцевої зони. Таку процедуру слід проводити при наступних симптомах:

  • сильній напрузі м’язів шиї;
  • хронічної втоми;
  • безсоння, неспокійний сон;
  • постійної сидячої роботи;
  • гіпертонії;
  • проблеми з поставою, викривлення хребта;
  • частих і сильних головних болях;
  • малорухливому способі життя.

Також дана процедура дає хороший психологічний ефект. Після сеансів у пацієнта знижується стрес, а також піднімається настрій.

Для шиї масаж  спрямований на вплив на шийно-комірцеву зону, яка пов’язана з вегетативним апаратом. Простіше кажучи, це задня область шиї. Впливаючи на шкірні рецептори цієї зони, відбувається вплив на важливі органи і системи, які розміщені в межах спинного мозку. Процедура масажу повинна проводитися виключно майстром своєї справи у професійному масажному салоні Health Massages, адже можна пошкодити шийні зв’язки і хребці.

Масаж шиї і його користь

Масаж шиї добре заспокоює і розслабляє, також позитивно впливає на функціонування всього організму. Після проведення такої процедури краще приливає кров у мозок, пацієнт забуває про те, що таке безсоння або тривожний сон. Обмінні процеси в організмі відбуваються швидше, і в результаті відчувається легкість і комфорт. Так що класичний масаж шиї буде мати як оздоровчий, так і антистресовий характер.

Для профілактики захворювань хребта можна провести оздоровчий масаж шиї. Більше того для людей, що страждають остеохондрозом, головними болями масаж буде єдиним вірним рішенням, не кажучи вже про тих, у кого є прямий припис лікаря. Тільки при консультації з масажистом можна підібрати курс масажу, що допоможе саме Вам. Сеанси масажу шиї цілком можливо проводити щодня або через день. Процедура проводиться в затишній обстановці. Для розігрівання шкіри і м’язів масажист Наталія Чурпіта використовує спеціальні креми і масла відповідно до типу шкіри.

Але, ця процедура не тільки корисна в оздоровчих і профілактичних цілях. Ще розслабляючий масаж шиї буде як не можна, до речі, в області декольте, розгладить зморшки і додасть шкірі пружності і здоровий вигляд. Або просто відверне від повсякденної суєти і зніме стрес. Наприклад, у багатьох жінок з віком утворюється горб на шиї, сильно псуючи естетичний вигляд. Він виникає із-за невеликої фізичної активності, вікових змін і роботи надниркових залоз. Він легко забирається руками професіоналом за кілька сеансів.

Використовуючи різні техніки масажу шиї можна грунтовно «відремонтувати шию». Але запорукою успіху буде вибір хорошого масажиста. Така людина оцінить всю суть проблеми, всі побажання клієнта, уважно вивчить приписи лікаря і тільки потім призначить ту саму процедуру, що принесе максимальну користь пацієнту. Замовити масаж шиї можна в салоні Health Massages, де грамотно з’єднані сучасні технології та досвід поколінь, виражений в цілому наборі різних методик виконання масажу.