Масаж рук

Масажні процедури сприятливо впливають на людину. Вони виповнюється різними техніками, роблячи ухил не тільки на спину, поперек, але і приділяючи увагу рукам, адже руки майже весь день задіяні в різноманітних процесах, тому їх теж потрібно тонізувати, знімати напругу і розминати.

Що таке масаж рук?

Застосовуючи різні техніки масажу рук можливо відмінно зняти напругу в м’язах, позбутися від больових відчуттів, почуття тяжкості. Також масаж рук сприятливо впливає на стан організму в цілому. Не кажучи вже про те, що на долонях є безліч рефлекторних точок, при впливі на які оздоровлюється весь організм.

Масаж рук сам по собі дуже ефективно впливає на стан шкіри, нігтів, а також м’язів, зв’язок, зміцнює суглоби. Ця процедура покращує кровообіг, запобігає утворенню солей у суглобах і просто розслаблює м’язи.

Крім цього масаж рук обов’язковий при:

 • посилених навантаженнях на руки;
 • постійної втоми рук, викликаної роботою;
 • втрати тонусу шкіри, в’ялість;
 • сольових відкладів;
 • постійно монотонній роботі, наприклад, за тим же комп’ютером;
 • інсульті;
 • реабілітації після переломів, розтягнень м’язів і зв’язок.

Важко переоцінити для рук масаж , адже його ефект багатогранний. Пройшовши курс масажу у професійному масажному салоні Health Massages Ви помітите наступний ефект:

 • шкіра знову набуде тонус;
 • проходить набряклість рук особливо після великих фізичних навантажень
 • відновиться кровопостачання всіх тканин;
 • набагато краще стане рухливість рук і повертається працездатність.
 • руки набудуть більш привабливий зовнішній вигляд.

Не можна упускати той ефект, що дає масаж долонь з пальцями рук. Саме тут знаходиться безліч рефлекторних точок, при впливі на які можна істотно поліпшити стан організму і самопочуття в цілому. Більш того, на кожному пальці розташовані унікальні точки, що відповідають за роботу більшості органів. Так на мізинці є точки, що відповідають за роботу серця, невротичних розладів і навіть погіршення слуху. Вплив не безіменний палець допоможе впоратися з сильним стресом. Середній пальчик завжди пов’язують з системою кровообігу. Вказівний палець має точки, впливаючи на які можна полегшити роботу травної системи. Великий палець відповідає за легені і бронхи. Також допомагає при боротьбі з алергією і запаленнями, а в центрі долоні знаходиться точка активності, натискаючи яку можна позбутися сильного серцебиття і втоми. Як бачите для Ваших рук масаж просто необхідний.

Який масаж зараз найбільш затребуваний?

На сьогоднішній день є безліч видів і методик масажу рук. У кожної є свої особливості і різний підхід. Тут важливо, якого результату Ви хочете добитися: відновитися після травм або просто зняти втому. Масаж рук можна розділити на такі види:

 •  Масаж класичний рук, який допоможе зняти втому і набряки, підняти настрій і поліпшити самопочуття.
 • Масаж оздоровчий для рук буде корисний для тих, хто хоче поліпшити кровообіг рук. Внаслідок чого приходить в норму лімфатична система, підвищується кількість корисних речовин в організмі. Така процедура корисно проходити хоча б кілька разів на рік, щоб не тільки відновити сили організму, а й закріпити результати. При цьому не потрібно приймати жодних ліків. Також оздоровча масажна процедура просто необхідна для тих, хто хоче підтримати свою красу і молодість.
 • Масаж розслабляючий рук просто необхідний для зняття стресу і підняття настрою. Якщо ви хочете оздоровитися, втекти від суєти і турбот, подарувати собі приємні відчуття, тоді ця процедура для вас. Така процедура корисна як для зняття стресу, так і для розслаблення після важкої фізичної праці.

Де замовити масаж у Києві?

На сьогоднішній день вибрати хорошого масажиста дуже важко. Адже тільки професіонал зможе вникнути в суть проблеми і приписати певні масажні процедури. Саме в нашому професійному салоні Health-Massages Ви зможете замовити масаж рук, який Вам дійсно необхідний. Протягом всього курсу клієнта чекає комфортна обстановка і максимально позитивний ефект від процедури. Приходьте до нас, і самі переконайтеся в цьому!