Масаж пальців

В метушні життя у великому місті багато людей скаржаться на стреси, викликані напругою і постійними навантаженнями. Втім, мало хто знає, що хороший масаж пальців здатний повернути бадьорість духу і впевненість у собі. Сама процедура займає небагато часу, але абсолютно безболісна, підходить для будь-якого віку. Як відомо, кожен палець відповідає за певний орган, і при правильному підході можливе стимулювання відновних процесів в організмі.

Що таке масаж пальців?

На пальцях рук, а також на долонях є рефлекторні точки, впливаючи на які, можливо, не тільки підняти тонус, але й істотно поліпшити стан здоров’я. Приміром, масаж великого пальця на руці благотворно впливає на бронхолегеневу систему. Це допомагає боротися із запаленням, алергіями і ЛОР хворобами. На вказівному є спеціальні точки, вплив на які позитивно впливають на систему травлення. Також рекомендується масажувати саме вказівний палець при стресових ситуаціях, зубному болю. Масаж пальців, особливо середнього, може стимулювати систему кровообігу, а при емоційних переживаннях і сильних стресових ситуаціях масаж безіменного допоможе впоратися з напругою. Мізинець, як відомо, відповідає за роботу тонкого кишечника і серця.

Також не менш важливу роль відіграють спеціальні точки на пальцях ніг, адже вони теж пов’язані з внутрішніми органами. При хворобах печінки і жовчного міхура слід приділити велику увагу верхній частині великого пальця ноги, а при порушеннях роботи селезінки або підшлункової необхідно виділити нижню частину великого пальця.

Варто зауважити, що якісний масаж другого пальця ноги допоможе позбутися захворювань ШКТ, будь то коліт або гастрит. Щоб відновити роботу товстого і тонкого кишечника відповідає третій палець на нозі. Четвертий палець має вплив на такі органи, як жовчний міхур і печінку, а також впливає на стан суглобів.

Види масажу та їх особливості

У професійному масажному салоні Health-Massages можна замовити такі послуги, як масаж:

  • оздоровчий;
  • класичний;
  • розслабляючий пальців масаж.

Терапія проводиться в затишній обстановці масажного кабінету професіоналом. Це допоможе розслабитися і отримувати задоволення.

Масаж класичний пальців допоможе не тільки підняти імунну систему, але і зняти відчуття стресу і втоми. При помірному впливі на спеціальні точки на пальцях масаж підвищує тонус організму, впливає на лімфатичну систему організму і просто створює заспокійливий ефект. Класична методика не є чимось обов’язковим, адже основною метою є збереження тонусу шкіри, стимулювати венозний і лімфатичний кровообіг, зменшити вміст токсинів в організмі. Також не треба забувати про те, що класичні прийоми допомагають підтягти м’язи пальців, стимулюють кровообіг в суглобах.

Масаж оздоровчий для пальців призначається виключно в медичних цілях, після консультації з лікарем або з масажистом. Тут робиться акцент на побажаннях клієнта і досягнення максимально позитивного ефекту. При виборі даної процедури надається більше уваги рефлекторним точкам і впливу на них, а також розминка суглобів. Після кількох сеансів піднімається загальний тонус організму, нормалізується тиск, зникає запалення в суглобах.

Коли хочеться зняти стрес і нервову напругу, то така процедура, як розслабляючий масаж пальців саме для Вас. При даній методиці часто використовуються спеціальні креми і масла, що втираються повільними і поступальними рухами. Така процедура відмінно підтягне і відновить шкіру рук, бореться з віковими змінами і зміцнює зв’язки.

Пройдений курс буде ефективний лише тоді, коли його буде проводити грамотний фахівець, який врахує всі Ваші побажання, а також порадить найбільш оптимальну методику серед великої кількості технік масажу пальців. Тільки тоді процедура подарує Вам легкість, гарний настрій і поліпшення здоров’я. Все що необхідно – це замовити масаж пальців у професійному масажному салоні Health Massages.