Масаж ніг

Масаж для ніг, напевно, один з найбільш популярних видів масажу, тим більше його можна проводити в лікувальних і профілактичних цілях. Перші масажні техніки виникли ще в Стародавньому Китаї. Зустрічаються письмові згадки про цілющий масаж стоп і пальців ніг в джерелах, яким понад 4 тис. років. У них йдеться про вплив на спеціальні точки, за допомогою яких можна було лікувати певні недуги. Сьогодні сучасні методики масажу включають в себе і східні техніки, а також європейські напрацювання, що значно розширило використання різних технік.

Що таке масаж ніг?

Коли слід сходити на масаж ніг? Коли ви відчуваєте постійну втому в ногах, порушений кровообіг, з’явився целюліт. Але це ще далеко не повний список, адже навіть лікарі призначають масаж ніг при хворобах і стані, на перший погляд, не пов’язаних з безсонням, сильній тривожності, порушенні функціонування органів травлення. Також масаж необхідний немовлятам при багатьох дефектах. Це може бути клишоногість або ж атрофія м’язів, а також різні порушення опорно-рухового апарату.

Користь такої процедури, як масаж ніг складно переоцінити. Приміром, класичний масаж ніг допоможе:

  • частково прибрати целюліт;
  • підтягнути м’язи;
  • часткове схуднення в області стегон, а ще прибрати так звані «вушка» на стегнах.

За допомогою вказаної процедури також можна ґрунтовно підкоригувати форму стегон і сідниць.

Види масажу ніг і їх особливості

Масаж оздоровчий для ніг дозволяє досить швидко налагодити кровообіг і лімфовідтік, а також стимулювати метаболізм в тканинах нижніх кінцівок. В процесі сеансів м’язи ніг розслабляються, пропадає дискомфорт і больові відчуття. Вже після кількох сеансів поліпшується настрій, стабілізується кров’яний тиск, зникають головні болі. Також при проходженні курсу масажу налагоджується робота всіх органів, знижується вага.

Масаж лікувальний для ніг не тільки корисний тим, у кого проблеми з суглобами і кровотоком, плоскостопістю, а й тим, хто страждає іншими захворюваннями. Тим більше, що належна увага приділяється ступням, на яких знаходяться спеціальні рефлекторні точки, що відповідають за роботу того чи іншого органу. Такий масаж просто необхідний тим, у кого м’язові затиски, потрібна реабілітація після ушкоджених зв’язок, часті спинні болі. Цей тип терапії за кілька прийомів усуне наслідки розтягнень.

Дитячий масаж ніг для новонароджених, дітей до трьох років є поширеною процедурою. Її роблять не тільки за призначенням педіатра, але і просто за бажанням батьків.

Дитині до року бажаний масаж ніжок, адже це значно зміцнює здоров’я, а ще підвищує гнучкість ніжок. Сеанси допоможуть придбати дитині швидку координацію, розвивають суглоби і вирівнюють поставу. Більше того також зміцнюється дихальна система малюка. Плюс — це відмінний спосіб провести час з інтересом.

Процедура масажу незамінна і для дорослих, які відчувають труднощі в пересуванні, біль або постійний дискомфорт. З цим завданням впоратися може тільки професійний масажист, використовуючи різні техніки масажу ніг і спини.

Ефективність масажу від Наталії Чурпіти

У професійному масажному салоні в Києві Health-Massages створені всі умови для проведення масажної процедури. Для цього спеціально підібрані кращі масажні масла і креми під різні особливості шкіри, які швидко розігріють ноги. Якщо не знаєте, який замовити масаж ніг, тоді порадьтеся з досвідченим масажистом, багаторічним дипломованим практиком Наталією Чурпітой. Вона врахує всі ваші побажання і порадить методику, яка підійде саме Вам.

Будьте впевнені, що отриманий досвід благотворно подіє на організм. Більш того, це ще й шанс повернути собі внутрішній спокій. Наталія Чурпіта може стати Вашим наставником, який допоможе пройти непростий життєвий період, відновити своє здоров’я, а також просто покаже всі грані корисного відпочинку.