Комірцевої зони

Масаж комірцевої зони

Напевно, кожен відчував певну втому після напруженого робочого дня, коли нестерпно ниє шия і комірна зона. Навіть прийшовши додому, буває складно розслабитися, не кажучи вже про те, щоб займатися домашніми справами. Біль у комірцевій зоні може виникнути настільки сильно, що може розболітися голова. У цій ситуації аптечні ліки не будуть виходом із ситуації. Тільки масаж комірцевої зони може стати виходом із ситуації.

Для чого потрібен масаж комірцевої зони?

Розвиток технічного прогресу має свої наслідки. Але на сьогоднішній день більшість людей ведуть малорухомий спосіб життя, більшість працює в офісі перед комп’ютером. У результаті відбувається порушення кровообігу і згодом – остеопороз та інші порушення в роботі шийного відділу. Одним з ефективних способів є відвідування курсу, який називається масаж комірцевої зони.

Незамінна стимуляція комірцевої зони при реабілітації після травм шиї і шийних хребців. Також масаж комірцевої зони може бути рекомендований при гормональних порушеннях і при менопаузі у жінок за рекомендацією лікаря. Не варто скидати з рахунків таку процедуру при інтенсивних фізичних навантаженнях, адже шия і плечі страждають найбільше.

Така процедура просто незамінна при багатьох недугах:

  • тривалому сильному напруженні шийних м’язів;
  • тривалої втоми;
  • порушеннях сну;
  • проблем з тиском;
  • викривлення хребта і інших проблем з поставою.

Масаж комірцевої зони позитивно впливає на емоційний стан, допомагає впоратися зі стресом, поліпшити кровообіг і загальний стан організму.

Різновиди масажу комірцевої зони

Якщо Вас цікавить зняття напруги в області комірцевої зони, загальне поліпшення стану організму, відновлення кровотоку, тоді кращого ніж класичний масаж комірцевої зони вам не знайти. Ви відразу відчуєте легкість в хребті, покращиться сон. Також класичне комірцеве розтирання виступає хорошою профілактикою депресії, стресу, різних емоційних розладів.

Також якщо у вас є приписи лікаря або є викривлення або інші дефекти хребця необхідно обов’язково замовити масаж комірцевої зони з лікувальним нахилом. Для цього слід порадитися з масажистом: з чого почати.

Розслабляючий масаж комірцевої зони дійсно незамінний при тривалому робочому дні і при тривалих фізичних навантаженнях. Також ця процедура просто незамінна для прекрасної статі. Адже косметичний ефект після такої процедури помітний після першої процедури. Шкіра шиї і декольте підтягується, м’язи приходять у тонус.

Що таке масаж комірцевої зони? Найчастіше ця процедура проводиться сидячи. Розтирають не тільки шию, але і плечі кістяками пальців. Процедура починається з погладжувань кісточками пальців. Рухи спрямовані зверху вниз. Подушечками пальців опрацьовуються спеціальні точки біля хребця. При лікувальному масажі використовуються спеціальні креми, що знімають запалення в хребті. Вибравши для себе потрібний вид масажу можна замовити масаж комірцевої зони у професійному масажному салоні Health-Massages.

Кращі масажні салони в Києві

Для того щоб не витратити гроші даремно і отримати позитивний ефект від масажу необхідно вибрати хорошого масажиста. Тільки професіонал зможе вникнути в суть проблеми, взяти до уваги рекомендації лікаря і побажання клієнта, підібрати техніки масажу комірцевої зони, і призначити ту процедуру, яка дійсно потрібна людині. Тільки від масажиста буде залежати наскільки комфортно клієнту буде при проходженні курсу, і буде досягнутий бажаний ефект від процедури.

Професійний масажист Наталія Чурпіта має більше 10 років практики, сотні вдячних клієнтів і володіння більш тридцятьма методиками масажу. Її основний принцип роботи з клієнтами полягає в тому, щоб людина знайшов душевну рівновагу і легкість тіла, більше не турбувався про біль і дискомфорт, незручності. Адже життя прекрасне тільки в русі, і тому необхідно бути завжди в тонусі, щоб повністю насолоджуватися кожною миттю життя.