Масаж плечей

Масаж плечей є досить ефективним профілактичним або лікувальним засобом впливу на організм людини. Цю методику застосовують і в лікувальному, і розслаблюючому, і в спортивному видах масажу. Втім, дуже важливо, щоб процедура проводилася правильно, і тільки тоді можна досягти максимально позитивного результату.

Що таке масаж плечей?

Масаж класичний плечей являє собою ряд спеціальних прийомів, які локалізуються на плечову область. Такий масаж призначають при досить великому списку показань, серед них:

  • підвищене фізичне і психологічне навантаження;
  • стрес;
  • захворювання судин;
  • відновлення після травми.

Область плеча дуже тісно пов’язана з кровообігом рук, тому масаж плечей позитивно впливає і на кінцівки. Найчастіше використовуються класичні техніки масажу плечей, такі як погладжування, розтирання, розминка і вібрація. Існують також сильні і слабкі прийоми, які потрібно обов’язково чергувати. Починати краще з слабких, щоб підготувати пацієнта. Завдяки грамотному поєднанню прийомів та частотою їх використання в організмі запускаються процеси, які сприяють підвищенню захисних систем. Також відновлюються м’язові тканини, вони приходять в тонус і позбавляються від надлишку кислот.

Масаж плечей може проводитися частково або повністю, в залежності від положення клієнта. Даний різновид масажу непогано поєднується з масажем шиї, спини або голови. Це допоможе зняти втому, а також більш ефективно впливати на хребет.

Якщо говорити про протипоказання, то варто відзначити, що не рекомендується призначати сеанс при температурі, запальних процесах, захворюваннях шкіри. Саме тому масажист повинен розумітися ще й в медичних аспектах, щоб призначити правильний курс лікування або відновлення.

Ефективність масажу плечей

Масаж професійний плечей допоможе впоратися з цілим рядом проблем. Після важкого робочого дня, при тривалих навантаженнях або сидячому способу життя, такий варіант для відпочинку найоптимальніший. Фахівці рекомендують пройти курс в кілька процедур, щоб закріпити результат. Один або два сеанси рекомендується при бажанні досягти саме розслабляючого ефекту, а ось для поліпшення функціонування систем організму потрібен більш серйозний підхід.

Розслаблення м’язів в плечовій зоні покращує кровообіг, знімає набряклість, а також стимулює роботу внутрішніх органів. Все це разом значно підвищує самопочуття, тонус, що сприяє гарному настрою і працездатності. Життя часто підносить безліч сюрпризів, тому зустрічати їх краще без будь-яких больових відчуттів в плечах. Варто також зауважити, що масаж плечей допомагає вирівнюванню постави, що є дуже актуальним для сучасної молоді.

Замовити масаж плечей в Києві

Сучасні реалії дуже часто вимотують людину, змушуючи відчувати втому, знервованість. Проблеми з плечовою зоною можуть виникнути з різних причин, але вирішувати їх найбільш оптимально краще на прийомі у професійного масажиста. Втім, варто довіряти своє здоров’я тільки кращим. Зрештою, масаж плечей і шийно-комірцевої зони може мати масу наслідків, якщо робити його невірно. Тому і виникає проблема з тим, до кого звернутися. Ми рекомендує салон масажу Health Massages.

Досвідчений масажист Наталія Чурпіта знайома з найвідомішими техніками та методиками, може впоратися з найскладнішими випадками. Більше того, в товаристві майстра Ви отримаєте не тільки фізичне звільнення від недуги, але і духовне просвітління. Внутрішня гармонія є дуже важливою в досягненні успіху, тому що без душі не може бути здоров’я тіла. Все взаємопов’язане, тому потрібно підходити до питання власного лікування грунтовно. Довіртеся професіоналу, який обов’язково підбере для Вас відповідну програму, яка буде спрямована на оздоровлення і відпочинок. Це шанс провести час не тільки корисно , але й дуже цікаво.