Лікувальний

Лікувальний масаж спини

Масаж є однією з найбільш ефективних технік, які використовуються з давніх пір. Історія розвитку даної методики налічує кілька тисячоліть, що не може не дивувати. Важко недооцінити лікувальні властивості масажу, його здатність відновити фізичний стан людини, але і душевну рівновагу. Зрештою, все в нашому житті взаємопов’язано.

Що таке лікувальний масаж спини?

Лікувальний оздоровчий масаж спини передбачає спеціальну методику, що спрямована на значне поліпшення здоров’я людини. Дискомфорт і біль в спині здатні принести чимало проблем, а погіршення ситуації спричинить невтішні наслідки. Не варто відкладати питання, що стосуються здоров’я, на потім. Масаж лікує спину, а також позитивно впливає на всі системи організму. Саме тому лікувальний масаж спини часто використовують при порушеннях роботи хребта, бронхіті, а також стресах і депресіях.

Лікувальний масаж спини здатний позбавити від перевтоми, надавши більше сил для нових звершень. Така процедура благотворно впливає не тільки на хребет, але і на всі системи організму, покращуючи їх роботу.

Особливості лікувального масажу спини

Для правильного масажу найчастіше використовують чотири основних техніки, варіації яких використовуються в тих чи інших комбінаціях:

  • розтирання;
  • вібрація;
  • розминка;
  • вижимання.

Кожна з представлених технік має свої особливості і по-своєму впливає на організм. Втім, потрібно грамотно комбінувати їх, щоб домогтися позитивного результату. Так як на спині є багато важливих біологічних точок, то саме через вплив на них можна впливати на всі системи організму.

Сьогодні існує багато різних методик проведення даної процедури. Лікувальний масаж спини дуже корисний не тільки при певних проблемах, але і в якості профілактичного засобу. Помітно поліпшується кровообіг, тонізуються м’язи  всьго організму в цілому.

Для того щоб повною мірою відчути весь спектр дії, лікувальний масаж спини застосовується в кілька сеансів. Якщо клієнта турбує конкретна проблема, і потрібен саме лікувальний ефект, то необхідно провести від 9 до 15 сеансів. Профілактика можлива за 3-4 сеанси, але її немає потреби проводити часто. Такі процедури повинні відбуватися не більше двох разів на рік, якщо говорити про ґрунтовну терапію. Втім, лікувальний масаж спини можна провести в один або кілька сеансів при сильних стресах і тривогах.

Лікування спини масажем від Health Massages

Лікувальний масаж спини може принести максимум користі, якщо звернутися до професійного масажиста. Зрештою, лікувальні методики масажу можуть бути дуже різноманітні, в залежності від своєї спрямованості. Тому дуже важливо визначити вогнище проблеми. Масажист повинен не тільки добре знати свою справу, але і грамотно розбиратися в медичних аспектах, щоб правильно визначити діагноз. Від цього вже залежить успіх курсу, на який приходить клієнт.

Звертаючись в салон Health Massages, Ви обов’язково отримаєте весь спектр послуг. Лікувальний масаж спини надається професійним масажистом Наталією Чурпітой, яка має не один рік практики, знайома з безліччю методик. Довіртеся фахівцю в своїй області, який відкриє перед Вами духовні аспекти даної процедури. Зрештою, масаж – це метод лікування не тільки тіла, але і духу. Оздоровлення має проходити по всім аспектам, а значить необхідно прийти до внутрішньої гармонії. У таких випадках потрібен наставник, який не просто надасть допомогу, але і направить. Від цього залежить майбутнє людини, настрій, здатність і бажання досягати певної мети. Саме тому слід звертатися до того, хто здатний надати таку допомогу. Лікування масажем спини обов’язково допоможе відновити не тільки травмовану область, але і дозволить поглянути на світ під іншим ракурсом. Життя без хворобливих відчуттів, стресу або депресії дозволяє досягти на багато більше.