Класичний

Класичний масаж спини

Класичний масаж спини є однією з найдавніших технік проведення масажу. Він використовувався ще в стародавні часи, а сьогодні багато різновидів створюються на основі класичного масажу спини. Його призначають при цілому списку захворювань, таких як невралгія, артроз, хвороби дихальних шляхів, гастриті і багатьох інших. Тому дуже важко переоцінити дієвість цієї методики та її позитивний вплив на організм людини. Практично у всіх сучасних видах масажу використовуються прийоми класики, які комбінуються в тому чи іншому порядку, а також відрізняється локалізація і тривалість впливу процедури.

Що таке класичний масаж спини?

Класичні методики масажу поділяються на кілька підвидів, серед яких можна виділити масаж спини, шийно-комірцевої зони, а також масаж рук або ніг. Кожна з представлених методик має свій певний вплив на здоров’я людини. Спеціаліст технікою впливає на зони, при цьому активуючи і внутрішні процеси. Саме тому вважається, що класичний масаж спини здатний привести до нормалізації не тільки вогнища хвороби, але і благотворно впливає на весь організм.

Класичний масаж спини ґрунтується на чотирьох основних техніках. Серед них:

  • погладжування;
  • розтирання;
  • розминка;
  • вібрація.

Кожна з представлених технік починається з погладжування і закінчується вібрацією. Всі прийоми не такі прості, як здаються, бо потребують багато практики і навчання. Розминання є основою для класичного масажу, його основним прийомом. Іноді до технікам ще приписують такий прийом, як вижимання. Він використовується не так часто, адже головне не кількість, а якість. Грамотне виконання такої процедури, як класичний масаж спини, вже збільшує шанси на вирівнювання стану здоров’я клієнта.

Варто також врахувати, що існує цілий ряд протипоказань. Не слід призначати класичний масаж спини, якщо у клієнта застуда або грип. Шкіряні захворювання, гіпертонія або тривалі запальні процеси також не припускають собою процедури масажу, тому ні в якому разі не слід призначати масаж. Це може погіршити стан клієнта, адже пам’ятайте, що класичний масаж спини – це лише спосіб вирішення проблеми, але не панацея від усього, тому бажано спочатку порадитися з фахівцем.

Втім, класичний професійний масаж спини можливий і в якості профілактики. У таких випадках призначається буквально 2-3 сеанси, за які стан організму коригується. Якщо ж необхідний ґрунтовний підхід до лікування проблеми, то бажано пройти курс 10-12 сеансів.

Позитивний вплив лікувального масажу спини

Масаж спини класичними техніками гарантує позитивний результат на організм. Така процедура підсилює імунну систему, активує процеси в кровоносній, а також позитивно впливає на травну і нервову системи. Природно, позначається локальний вплив на хребет. Такий масаж можна застосовувати при певних захворюваннях психіки. Такі хвороби, як астма або бронхіт можуть лікуватися за допомогою методик класичного масажу.

При грамотному виконанні позитивні результати можливі вже з перших сеансів. Втім, варто зауважити, що організм зміцниться тільки при закінченні всього курсу. Більше того, досвідчені масажисти часто використовують такі додаткові прийоми, як втирання масел або включення спеціальної музики. Це сприяє розслабленню і гарному настрою в людини, а значить, розкріпачує, що дозволяє підсилити вплив на організм.

Класичний масаж спини від Health Massages

Наталія Чурпіта є одним з головних фахівців салону Health Massages. Багаторічний досвід, який дозволив фахівцю зібрати цінні знання про методику проведення масажів, особливостей людського тіла і душі. Саме тому класичний замовити масаж спини ми рекомендуємо у цього майстра. Вона подбає про Ваше здоров’я, допоможе знайти внутрішню рівновагу і посприяє тому, щоб отриманий результат зберігся на тривалий період. Зрештою, від цього залежить те, наскільки впевнено почуває себе людина в навколишньому світі без фізичного дискомфорту і невпевненості в собі.