Масаж спини

Масаж є ефективним способом лікування найрізноманітніших захворювань. Люди часто стикаються з травмами, хворобами, які впливають на опорно-руховий апарат, і при цьому погіршують роботу всього організму. Природно, при таких умовах людині важко жити повноцінним життям, вона відчуває себе пригніченою. Оптимальне рішення проблеми – це масаж спини, який є одним з найбільш популярних і затребуваних у масажистів.

Які види масажу спини бувають?

Серед усіх видів масажу спини, найчастіше використовується саме лікувальний. Втім, існують і інші види. Це може бути і точковий масаж, сегментарний або розслаблюючий. Всі ці методики покликані зміцнити здоров’я людини як фізичне, так і душевне. Ще одним видом є класичний масаж спини. Фактично кожен із перерахованих видів можна проводити не тільки людям з якимись порушеннями або травмами, але і здоровим. Сидячий спосіб життя і фізичні навантаження можуть негативно позначитися на спині, а розслабляючий масаж спини зможе зняти симптоми, вгамувати біль і розслабити м’язи. Результат не змусить себе чекати разом з помітним поліпшенням самопочуття.

При виконанні масажу спини можуть використовуватися різні техніки. В основному розрізняють три типи виконання:

 • ручний;
 • апаратний;
 • комбінований.

Також можуть додатково використовуватися спеціальні масла, ароматерапія або ж приємна музика. Це налаштовує на потрібний лад, розслабляє і допомагає клієнту довіритися лікуючому масажисту. Комфорт є дуже важливим фактором, без якого потрібного результату може бути і не досягнуто. Особливо це стосується психологічного моменту, адже запорука успішної процедури – набуття здоров’я і внутрішньої рівноваги.

В яких випадках потрібен масаж спини?

Призначення того чи іншого масажу залежить ще від того, які симптоми мучать клієнта. Природно, можна проводити такі оздоровчі процедури чисто в профілактичних заходах, а також бажання позбавитися від стресу або нервового напруження. Дуже важко переоцінити значення цієї процедури, яка здатна так разюче змінити ситуацію в кращу сторону. У випадку з певними травмами і захворюваннями, то спини масаж застосовують у випадках:

 • ушкодження хребта через травми;
 • викривлення хребта;
 • остеохондроз, радикуліт, артрит;
 • кардіоневроз;
 • гіпотимія;
 • мігрень;
 • бронхіт;
 • гастрит і захворювання кишечника.

Позитивно впливаючи не тільки на м’язи спини, але і на весь організм, масаж поступово відновить здоровий стан. Завдяки оздоровчій дії поліпшується кровообіг, зміцнюється імунітет, виводяться шлаки з організму. Людина зможе відчути себе оновленою, відпочившою, а головне – болі в тілі зникнуть.

Також слід знати, що масаж спини – це ніяк не панацея, тому його не рекомендується застосовувати при високій температурі і запальних захворюваннях в організмі. Потрібно бути уважним до свого здоров’я і розуміти, коли і за яких обставин краще застосовувати ту чи іншу терапію. Спини масаж корисний, але, як і будь-яка лікуюча процедура, вона має свої протипоказання.

Замовити масаж спини в Києві

Вибираючи для себе масажний салон, слід розуміти, наскільки важливо звернутися до професіонала своєї справи. Від призначених сеансів може залежати здоров’я клієнта, а від цього залежить і її майбутнє. Не варто сумніватися в тому, що, довірившись фахівцю, Ви отримаєте можливість провести час не тільки з користю для свого тіла, але і для душі. Розслабитися, позбутися хвилювання та стресу – все це дає масаж спини. Дану процедуру повинен проводити досвідчений масажист, який врахує всі особливості організму, хвороби і знає, що потрібно в тому чи іншому випадку. Це стосується не лише випадків, коли клієнту потрібен лікувальний масаж спини, так як в будь-якому випадку ця процедура впливає на всі процеси в організмі.

Масажний салон Наталії Чурпіти забезпечить всі умови комфорту, а також проведе професійний масаж спини. Більше десяти років практики, успішне освоєння безлічі технік масажу дає можливість сповна відчути на собі всі тонкощі масажу спини.

Оздоровити своє тіло, повернути йому енергію це не тільки подбати про своє здоров’я, але і повернути собі душевний спокій, стійкість і рівновагу. Тільки тоді людина зможе досягти своїх цілей і завжди відчувати себе добре.

 • Массаж спини Класичний іспанський структурно-м'язовий
 • 30 хв. | 220 грн.
 • 40 хв. | 270 грн.