Масаж голови

Масаж голови

Що таке масаж голови? Це один з численних видів масажу, який спрямований на прискорення кровотоку в області волосяних фолікул, лоба і скронь. Всі ми знаємо і любимо масаж голови, адже розслаблення по всьому тілу від дотиків відчувається моментально. Але насправді, класичний масаж голови — це не тільки приємно, але й дуже корисно. По-перше, вплив на шкіру голови прискорює потік крові. Клітини збагачуються киснем, що сприяє ясності розуму. По-друге, поліпшується робота потових і сальних залоз. Це сприяє швидкому відновленню клітин епітелію. Тим самим шкіра голови очищається від мертвих і ороговілих клітин. Коротко кажучи, масаж голови – це тактильна техніка, спрямована на посилення кровотоку в тому місці, де масаж здійснюється безпосередньо.

Техніка масажу починає відлік своєї історії ще більше п’яти тисяч років тому. В той давній час масажну техніку використовували у різних ритуалах або обрядах, а також для швидкого відновлення сил. Починаючи з 18 століття почали з’являтися нові практики, які були направлені на лікування. Отже, майже через три століття техніка масажу удосконалилася. Тепер ми маємо велику кількість різноманітних технік, завдяки яким кожен може підібрати саме ту, яка принесе максимальний ефект.

Де-який парадокс під час процедури масажу голови полягає в тому, що нервові рецептори одночасно збуджуються і швидко розслабляються. Завдяки цьому масаж голови можна застосовувати в якості терапії мігрені, запаморочення.

Масаж голови застосовують для досягнення двох цілей: оздоровча профілактика і косметичний ефект. Голови масаж  для оздоровлення рекомендують проводити для зняття втоми, стресу, емоційної неврівноваженості і нервового напруження. Фахівці рекомендують застосовувати цю техніку для зняття м’язових затисків і спазмів. Все це нормалізує стан здоров’я і допомагає від безсоння. Існують різні техніки, які спрямовані на конкретний лікувальний ефект. Наприклад, індійська техніка масажу голови показана для людей з підвищеним тиском.

Косметичний ефект полягає в тому, що шкіра голови швидше очищається від забруднень і мертвих клітин епітелію. Тому масаж голови може бути, як профілактика лупи, підвищеної сухості шкіри голови і волосся, облисіння.

Як будь-яка оздоровча практика, розслабляючий масаж голови має деякі показання до проведення. Фахівці не рекомендують проводити дану процедуру, якщо у Вас є які-небудь ушкодження шкірного покрову на голові, грибкові та гнійничкові захворювання, розширені кровоносні судини, занадто сильна секреція потових і сальних залоз, онкологічні захворювання.

Найчастіше масаж голови проводять до миття волосся. Це пов’язано з тим, що під час процедури відбувається прямий вплив на сальні залози. Це посилює виділення підшкірного сала і тим самим волосся швидше жирніє. Існує дуже багато спеціальних технік проведення розслабляючого і оздоровчого масажу. Для посилення лікувального ефекту дуже часто застосовують спеціальні маски з натуральних компонентів, косметичні масла або настої лікарських трав.

Здавалося б, що масаж для голови не вимагає особливих навичок, але це не зовсім так. Для того, щоб провести дійсно ефективну процедуру слід володіти знаннями багатьох технік, які допоможуть досягти бажаного результату. В такому випадку, де замовити масаж голови в Києві? Майстер Наталя Чурпіта – кваліфікований фахівець, який підбере техніку під кожного клієнта індивідуально. Такий підхід допоможе досягти потрібного результату, адже дія буде спрямована саме на ті проблеми, які Вам треба вирішити.