Лімфатичний

Лімфатичний масаж

Ще з давніх часів масаж вважався лікувальною процедурою, яка допомагала впоратися з хворобами і підтримувати тіло в тонусі. У наш час догляд за власним тілом як ніколи важливий, враховуючи величезну кількість факторів, які несприятливо впливають на організм і стан здоров’я в цілому.

Одним з важливих напрямків у лікувальному масажі є лімфатичний масаж. Ви запитаєте: «Що таке лімфатичний масаж?» В такому випадку, щоб відповісти на поставлене питання, для початку давайте трохи згадаємо курс шкільної біології. У книгах говорилося, що лімфатична система грає дуже важливу роль в обміні речовин, очищення клітин і тканин організму. Головним завданням лімфатичної системи є транспортування клітин імунної системи. Але ритм мегаполісу здатний внести дисбаланс в правильну роботу організму. До факторів, які впливають на правильний струм лімфи, відносять:

  • сидячий спосіб життя;
  • малорухливе проведення часу;
  • емоційний стрес;
  • нестача вітамінів і мікроелементів;
  • незбалансоване харчування.

Всі вищеперелічені речі призводять до того, що лімфотік припиняється, з’являються набряки і лімфовузли. Також порушується обмін речовин в організмі, що в подальшому може призвести до серйозних захворювань.

Техніка лімфатичного масажу була розроблена ще в минулому столітті в 50-х роках. Такий масаж був спрямований на зняття набряків після операцій. Суть даного різновиду масажу полягає в тому, що безпосередньо відбувається активна дія вздовж ліній течії лімфи.

Досить часто лімфатичний масаж використовують в косметології. Найцікавіше, що результат видно практично відразу. Лімфатичний оздоровчий масаж застосовують для підвищення імунітету, так як активний вплив на лімфотік прискорює транспортування корисних речовин до клітин. Таким же чином підвищується обмін речовин в організмі, а це допомагає краще засвоювати вітамінні комплекси і поживні речовини. Величезною перевагою даної процедури є те, що це один із способів усунення надлишкової рідини, яка знаходиться між клітинами організму. Останнім часом технологію такого лікувального масажу стали застосовувати для лікування такого серйозного захворювання, як варикоз.

Ну, і, звичайно ж, лімфатичний масаж сприятливо впливає на психоемоційний стан людини, сприяє розслабленню і зняття стресу. Пряма дія масажних рухів на шкіру і м’язи сприяє усуненню внутрішньої напруги.

В цілях косметичного ефекту, лімфатичний масаж обличчя застосовують для:

  • Усунення набряклості.
  • Зменшення жирових відкладень.
  • Усунення зморшок і в’ялості шкіри обличчя.
  • Усунення синців і мішків під очима.

Результат вже видно відразу після процедури. А регулярність проведення гарантує більш ефективний результат. Чому так часто багато жінок вдаються до процедури під назвою лімфатичний масаж обличчя? Зрозуміло, що з віком шкіра втрачає колишню пружність, поступово зупиняється такий «бурхливий» кровообіг як в молоді роки. Шкіра з часом отримує все менше поживних речовин, тому стає в’ялою, з’являються зморшки. Також ні для кого не секрет, що дуже негативно на стан шкіри впливає стрес, емоційне напруження тощо. Тому дуже важливо правильно доглядати за обличчям: підібрати відповідні косметичні засоби і звернутися до фахівця. Дієвим способом в такому випадку як раз і стане лімфатичний масаж. Після тактильних маніпуляцій покращиться кровообіг, що в свою чергу дозволить кисню і поживним речовинам краще контактувати з клітинами. Та й колір обличчя стане помітно здоровішим.

На жаль, навіть у такій приємній техніці оздоровлення, як лімфатичний класичний масаж, є свої протипоказання. Інакше, замість лікування Ви принесете тільки шкоду тілу. Тому лімфатичний масаж не рекомендується людям з тромбозом, важкими захворюваннями серцево-судинної системи. Також варто утриматися тим клієнтам, у яких є шкіряні захворювання, запальні процеси, опіки або будь-які інші пошкодження шкіри.

Якщо ж у Вас немає перерахованих вище симптомів або проблем, то напевно Ви задавалися питанням у кого і де замовити лімфатичний масаж? У такій тонкій справі слід звернутися до майстра свого ремесла. Такою є Наталія Чурпіта. Адже масаж – це тактильне мистецтво, яке вимагає досконального знання людського тіла в поєднанні з сильними і чуйними руками. Використання нових технік масажу в симбіозі з індивідуальним підходом принесе максимальне задоволення і користь від процедури.