Дренажний

Дренажний масаж

Напевно немає жодної людини, яка б ще з самого дитинства не любив масаж. Адже в такі моменти ми – ще на той час діти, відчуваємо любов батьків і тепло їхніх рук. А після такого задоволення як же добре засипати в повному розслабленні. Але насправді масаж – це не тільки задоволення, але і дуже корисна для здоров’я процедура. Одним з оздоровчих видів якої є дренажний масаж.

Що таке дренажний масаж? Хоч раз у своєму житті, але Ви чули це словосполучення. Можливо з реклами або з розповіді знайомих. Насправді, дренажний масаж – це особлива техніка масажу, яка застосовується для загального поліпшення стану здоров’я. Також даний вид масажу використовують як додаткову терапію для усунення проблем з лімфатичною та опорно-руховою системою.

Дренажний масаж обличчя сприяє кращому кровообігу і току лімфи, покращує м’язовий тонус. Процедура хороша тим, що результат видно вже після першого сеансу. Але, як і всі медичні та оздоровчі маніпуляції, масаж дренажний має показання і протипоказання. Тому перед тим, як прийняти рішення й записатися на дренажний масаж, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Якщо Ви схильні до утворення тромбів (а саме в зоні, де безпосередньо здійснюватиметься дренажний масаж), то варто відмовитися від проведення такого сеансу. Також лікарі не рекомендують вдаватися до такої терапії людям з підвищеним внутрішньовенним тиском і пошкодженнями (травмами) шкірного покриву. Нехтування цими правилами може призвести до того, що результат буде абсолютно протилежний очікуваному. Дренажний масаж обличчя проводять виключно за напрямом струму лімфи, а саме знизу-вгору. Це сприяє прискоренню переміщення лімфи в судинах, тим самим клітини швидше отримують поживні речовини. Таким чином тканини стають більш пружними. Дуже важливо, щоб рухи були плавними і обережними. Інакше можна ненароком пошкодити кровоносні судини. Ще одним важливим фактором проведення правильної техніки масажу є застосування зволожуючих і очищувальних косметичних засобів. Спеціальні гелі, креми допоможуть вивести токсини і очистити епітелій, поліпшити ефект від процедури в цілому. Косметичні засоби досить часто замінюють натуральними (наприклад, медом). Природні засоби ще з давніх часів використовувалися для догляду за тілом і шкірою. Адже до складу входить величезна кількість корисних і поживних речовин, а також вітамінів, які необхідні організму. Власне, після розігрівання тканин та нанесення спеціальних засобів починають дренажний масаж. Фахівці використовують різні техніки, але всі вони спрямовані на те, щоб прискорити лімфотік. Дренажний лікувальний масаж має різновиди, до яких відносяться апаратний і ручний. Техніку проведення масажу кожен фахівець вибирає сам. Але доведено, що апаратний масаж дренажний більш ефективний. А ось ручний вимагає декількох сеансів, щоб досягти бажаного результату.

Що ж Ви відчуєте після сеансу такого оздоровчого масажу? Природно, в першу чергу Ви відчуєте легкість і розслаблення у м’язах. Завдяки прискоренню струму лімфи зменшується набряклість. Після процедури масажу крім прискорення лімфи, само собою зрозуміло, прискорюється кровообіг у тканинах. Тим самим клітини організму отримують більше кисню і корисних речовин, які потрібні для правильного функціонування.

Багато хто помилково вважає, що дренажний масаж призначений для коригування жирових відкладень. Насправді, це не зовсім так. Адже цей різновид масажу спрямований на загальне оздоровлення, поліпшення стану шкіри (колір, пружність), зняття набряклості обличчя.

Ви шукаєте, де замовити дренажний масаж в Києві? І хочете ефективного оздоровлення та якісно наданої послуги, то я готова Вам допомогти. Я, Наталія Чурпіта, дипломований спеціаліст масажист. На головній сторінці Ви зможете переглянути мої досягнення в даній області. Застосування нових технік масажу дозволить Вам отримати максимальне задоволення від процедури та результату. У тому випадку, якщо Ви бажаєте отримати дренажний масаж в Києві і при цьому зняти втому, поліпшити стан здоров’я, то я до Ваших послуг.