Масаж обличчя

Масаж обличчя є одним з найбільш популярних косметологічних процедур. Він дуже корисний не тільки для шкіри, але і для всього організму в цілому. Втім, важливо, щоб його робив професіонал, який знає всі тонкощі людського організму. Існує кілька видів масажу, і кожен з них відрізняється своєю специфікою.

Масаж обличчя і його користь

Всім хочеться виглядати здоровими і молодими, але з віком неважко помітити зміни. Шкіра обличчя стає не такою пружною, з’являються зморшки. Можливі більш серйозні проблеми, наприклад, постійне безсоння, мігрень або втома. З усім цим може впоратися масаж обличчя. Дана процедура благотворно впливає на м’язи, розслаблює їх і служить своєрідним тренуванням. Ослаблені тканини приходять в тонус, що сприяє підтягнутому овалу обличчя, зменшення зморшок.

Масаж покращує кровообіг, тому клітини шкіри отримують більше корисних речовин і кисню. Колір обличчя стане кращим, а головне – сповільнюється процес старіння клітин. Також якісний масаж для обличчя зменшує набряклість.

Ще одним істотним плюсом є те, що дана процедура сприяє зняттю емоційного напруження, допомагає боротися з депресією і стресом. Нервова система приходить в нормальний стан, а це запорука гарного настрою та відмінного самопочуття. Поліпшення сну і відчуття відпочинку вже з перших сеансів.

Особливості масажу для обличчя

Масаж обличчя варто робити жінкам після 25 років. Фахівці не рекомендують ходити на сеанси до, хіба що в разі приписів лікаря. Почати грунтовно замислюватися про те, щоб включити цю процедуру в свій постійний догляд, слід вже після 30.

Скільки разів потрібно робити такий масаж? Після гарного сеансу ефект буде зберігатися близько чотирьох днів, але після він може зникнути. Саме тому радимо пройти інтенсивний курс, щоб результат затримався надовго. Такий курс краще проходити два рази на рік, і тоді пружність шкіри і її природний здоровий колір не пропадуть. Втім, можливий індивідуальний графік, який розробляється з клієнтом, і він буде найбільш точно відповідати дійсності. Краще порадитися з фахівцем, який після бесіди обов’язково призначить графік, ідеально підходить для того чи іншого випадку.

Наприклад, при віковій категорії 25-30 років краще не брати занадто інтенсивний курс, так як на даному етапі шкіра ще не так старіє. Для жінок старшого віку слід підбирати кількість сеансів, що гарантовано призведе до результату. Важливо враховувати те, який спосіб життя веде людина, чи хворіє якимись хворобами. Все це може вплинути на кількість сеансів, а також застосування певної техніки.

Які бувають види масажу обличчя?

Так як видів масажу досить багато, то, природно, є з чого вибрати. Але краще базуватися на тому, якого результату Ви хотіли б досягти. В основному масаж обличчя поділяється на такі різновиди:

  • класичний;
  • лімфатичний;
  • дренажний;
  • структурно-м’язовий;
  • масаж голови.

Лімфатичний масаж обличчя не даремно називається «безопераційним омолодженням». Дана процедура дозволяє посилити лімфотік, покращує колір обличчя, очищає його, а також розгладжує зморшки. Спеціальна техніка передбачає використання омолоджувальної маски або масла, які разом з рухами пальців масажиста здатні посилювати ефект дії один одного. Не меншою популярністю користується і дренажний масаж обличчя, який допомагає зняти набряки, синці, сприяє загоєнню шкіри.

Зняти стрес дозволить масаж голови, який заспокоює нервову систему, покращує надходження кисню, а також виробляє так званий гормон щастя. Для тих, хто сильно втомлюється від проблем, відчуває труднощі зі сприйняттям або просто хоче розслабитися, даний тип масажу стане ідеальним рішенням.

Масаж обличчя в салоні Health Massages

Звертайтеся тільки до досвідчених фахівців, здатних повною мірою допомогти Вам отримати лише позитивний результат від проведення масажу. Наталія Чурпіта – масажист з великим стажем, знає безліч технік, і вона завжди готова допомогти своїм клієнтам знайти гармонію і підвищити своє здоров’я. Комфортні умови, сучасні технології та досвід професіонала не змусять Вас пошкодувати про своє рішення.