Масаж немовляті

Масаж немовляті

Масаж для немовлят є життєво необхідною процедурою. Чому? Пояснення насправді дуже просте. Дитинка потребує дотиків рук люблячих батьків, від яких отримує любов і тепло. Але також масаж немовлятам сприяє правильному розвитку організму.

Перші місяці дитини дуже важливі. До року малюк вчиться самостійно пересуватися, а точніше повзати, робити перші у житті кроки. Не дивно, що в цей період дитині варто приділяти максимальну увагу, так як закладається «фундамент», на якому буде будуватися подальший розвиток дитини. Саме в цей період потрібно дуже ретельно займатися зміцненням м’язів дитинки.

Яка ж користь від масажу для немовлят? Масаж немовлятам необхідний для того, щоб нормалізувати м’язовий тонус і розвинути моторику. Крім цього такий масаж допоможе зняти напругу в м’язах, адже як відомо у маленьких діток в перші місяці м’язи знаходяться в стані гіпертонусу.

Масаж немовляті можна робити приблизно з другого місяця, коли у нього повністю зажив пупок. Така процедура допоможе позбавитися від проблем з травною системою, а також запобіжить появі пупкової грижі. Найчастіше немовлята дуже активні і цікаві, адже навколо стільки всього відбувається, і так багато хочеться дізнатися. І багатьом батькам доводиться стикатися з тим, що дитині дуже важко заснути. Легкий масаж немовляті допоможе йому розслабитися, зняти емоційне напруження. Після декількох хвилин легкого масажу малюк вже солодко засинає.

Сучасні наукові дослідження довели на скільки важливі дотики мами і оздоровчий масаж немовляті. Тактильні відчуття допомагають знизити рівень стресу, сприяють виділенню гормонів задоволення. Крім цього регулярне проведення немовляті масаж сприяє зміцненню імунітету, кращому набору маси тіла. Зрозуміло, що тактильний контакт в рази збільшує емоційний взаємозв’язок між дитиною і батьками. Дітям, яких батьки часто балують масажами або навіть простими ніжними погладжуваннями, набагато простіше засвоюють інформацію про навколишній світ. При цьому підвищується концентрація уваги, дитина стає менш дратівливою, легше заспокоюється. Теплі дотики маминих рук перед сном дозволять дитині повністю розслабиться і не страждати безсонням.

Дуже важливо грамотно робити масаж для немовлят, адже одночасно потрібно поєднувати чуйність рук з легкістю і ніжними дотиками. Зрозуміло, що для дитини краще відчувати мамині теплі руки, але якщо ж Ви боїтеся ненароком нашкодити дитині, то краще звернутися до фахівця. Для цього Вам потрібно відповісти на просте питання, де замовити масаж немовляті? Якщо ж Ви все-таки задумалися над цим, де замовити масаж немовляті в Києві і знайти фахівця, то відповідь поруч. Цим фахівцем може стати Наталія Чурпіта – дипломований масажист з багаторічним досвідом. Зрозуміло, що до кожної дитини потрібен свій індивідуальний підхід, а у випадку з немовлятами, то й поготів. Тому так важливо підібрати певну техніку масажу, яка оптимально підійде для вашого дитинчати.

Численні сучасні клінічні дослідження підтверджують, що масаж немовлятам стає більш ефективним, якщо застосовувати спеціальні дитячі олії. Натуральні косметичні засоби для діток позитивно впливають на стан ніжного шкірного покрову. При цьому покращується обмін речовин в організмі, і прискорюється кровообіг. Дитячі масла зволожують шкіру маляти і відновлюють водно-ліпідний баланс шкірного покрову. Дуже важливо підібрати таке дитяче масло, яке не викликає алергічної реакції у дитини, тому перевагу варто віддати натуральним маслам.

Професійний масажний салон в Києві Наталії Чурпіти – це розумний вибір люблячих батьків, які піклуються про здоров’я свого малюка. Масаж в Києві для немовлят стане відмінною можливістю побалувати свого малюка і тим самим подбати про його здоров’я. Відвідавши салон, гарантовано всі залишаться задоволеними, як і батьки, так і Ваш малюк. Найголовніше – це регулярний масаж немовляті і ніжні люблячі руки.