Для новонароджених

Масаж для новонароджених

У кожної дівчинки прокидається материнський інстинкт вже під час того як вона дозріває. Практично кожна з нас – жінок – мріє стати мамою, відчути себе в цій ролі, зрозуміти, що дала життя. З трепетом і всією любов’ю вагітна жінка піклується про своє ще не народжене дитя. Вагітність – один з найкращих періодів у житті жінки. Але найбільш прекрасним та хвилюючим моментом є народження малюка. Тут і починає проявлятися той самий інстинкт матері: тепер жінка ні на крок не відійде від своєї дитини, буде піклуватися про неї, охороняти, давати свою любов і ласку, щоб маленький чоловічок ні на секунду не почувався самотнім. І ось тут починаються основні клопоти, адже карапуз, який прийшов у цей світ, вимагає дуже багато турботи, догляду, уваги і сил. Однією з важливих складових частин догляду за дитиною є масаж для новонароджених. Масаж сам по собі дуже і дуже корисний, а вже для новонародженого масаж просто необхідний. Адже довгі дев’ять місяців, поки малюк був в животі у мами, його рухи були скуті, і він перебував у позі ембріона, тому дитині дуже важко пристосуватися до зовнішнього світу, і в цьому йому допоможе масаж для новонароджених.

Масаж для новонародженого підрозуміває в собі комплекс спеціальних прийомів, які позитивно впливають на внутрішні органи малюка. Фахівець, що робить для новонароджених масаж, впливає на рефлекторні точки, шкіру і м’язи з допомогою погладжування, легких ляпанців, розтирань, тим самим розслабляє і в той же час приводить в тонус м’язи і органи, допомагає набагато легше адаптуватися немовляті до навколишнього середовища. Маленький чоловічок у свої перші дні життя ще не може сприймати світ всіма органами почуттів, але рецептори на шкірі у нього дуже сильно розвинені. Саме тому тактильні дотики доставляють дитині стільки задоволень. А ми не можемо відмовити йому в цьому. Саме у перші дні життя дуже важливе самопочуття і благополуччя дитини, адже немає нічого важливішого, тому лікарі настійно рекомендують дитячі масажі.

Одна з найголовніших проблем новонароджених – це коліки. Але навіть і з цим впорається масаж для новонароджених. Він допоможе привести в порядок травну систему, а також зробить малюка менш дратівливим, підніме йому настрій. Задоволеними залишаться усі – і дитина, і батьки. Дуже важливо довірити масаж для немовляти професіоналам, тільки професійний масажист зможе правильно і безпечно провести масаж, без будь-якої шкоди для здоров’я малюка. Для новонароджених масаж – це дуже індивідуально, тому масажист зобов’язаний правильно підібрати курс масажу, враховуючи всі особливості організму новонародженого. Саме з цієї причини все-таки краще звернутися до фахівця, а не робити цей масаж самостійно або довірять не кваліфікованому масажисту. Це не говорить про те, що мама не повинна проводити масажі сама, ні – навіть навпаки, адже тактильне взаємодія мами і дитини дуже важлива, але більше користі від масажу для організму немовляти принесе масаж, зроблений профі. Саме професійний масаж буде більш ефективним, сприятиме активному розвитку, посилить приплив крові.

Але де замовити масаж для новонароджених? Цим питанням задаються багато матусь, адже правильно обраний фахівець з масажу не тільки не завдасть шкоди Вашій дитині, але проведе масаж для новонародженого з величезною користю, адже масаж для новонароджених – це не тільки приємно, а ще й оздоровчо: масаж покращує кровопостачання, всі органи малюка починають краще функціонувати, підвищується імунітет. Зараз дуже багато масажистів і масажних салонів, але який же вибрати? Рішення, які приймаються стосовно Вашого малюка і його здоров’я, є дуже важливими і повинні бути правильними. Ми радимо Вам масажний салон від Наталії Чурпіти. Щоб замовити масаж у Києві для новонароджених достатньо просто перейти на сайт нашого масажного салону, подзвонити за вказаним номером телефону або написати масажистау на електронну пошту. Адже головне правило – не нашкодити, а вже тим більше новонародженому, тому Ви просто зобов’язані замовити масаж для новонароджених в Києві саме на цьому сайті. Масажний салон від Наталії Чурпіти – це, в першу чергу, професіоналізм і більше 10 років досвіду. Кому ж, як не такому висококласному фахівцеві довіряти свою дитину. Також Вас приємно здивують ціни, адже турбота про новонародженого – це постійні витрати, а такий масаж для новонародженого буде приємним поєднанням ціни і якості. Тому без роздумів прямо зараз набирайте номер телефону та довірте свою дитину справжньому професіоналу!