Дитячий масаж

Дитячий масаж є дуже корисним для здоров’я малюка. Більше того, він допоможе налагодити контакт між дитиною і мамою. Такі процедури дуже бажані для новонароджених і часто рекомендуються лікарями. Зрештою, немає нічого важливішого за благополуччя і гарне самопочуття дитини, особливо в перші періоди його життя.

Як дитячий масаж впливає на дитину?

Масаж дитячий має масу корисних властивостей. Дана процедура зміцнює імунітет, а також нервову систему. Правильно зроблений масаж зробить дитину спокійнішою, краще познайомить з тактильним контактом. Природно, це все дозволить познайомитися з навколишнім світом, новими відчуттями, а головне – зробить дитину більш стійкою до зовнішніх подразників. Дитячий масаж призводить у нормальний стан травну систему, зменшує кількість кольок, а також запобігає їх подальшій появі.

Масажист проводить процедуру в такій формі, щоб зацікавити дитину, підняти їй настрій. При тривалих сеансах поліпшується сон, зменшується тривожність. Позитивних сторін предостатньо, зрештою бажати найкращого для дітей – це правильний підхід. Потрібно, щоб малюк знайомився зі світом навколо себе, отримував нові враження, і набагато краще, якщо вони будуть позитивними.

Які види дитячого масажу бувають?

Дитячий розвиваючий масаж спрямований на те, щоб допомогти дитині глибше познайомитися з тактильним контактом. Він частково проводиться в ігровій формі, що утримує увагу малюка, відкриває для нього навколишній світ. При правильному проведенні процедури позитивний результат буде вже після перших сеансів. Дитячий корисний масаж стане ще й прекрасним засобом від можливих хвороб, занепаду імунітету та багато іншого.

Найчастіше проводиться дитячий загальний масаж, так як він вважається одним з найбільш підходящих. Потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем-педіатром, чи слід вести дитину на масаж. Деякі хвороби мають серйозні протипоказання, більш того, якщо Ваша дитина температурить, то також не рекомендується його записувати на сеанс. Масаж дитячий має максимально підходити новонародженому, тому природньо, кожен випадок індивідуальний. Завжди існують якісь нюанси, які важливо врахувати при призначенні процедури, а також особливості проведення техніки.

Дитячий лікувальний масаж здатний допомогти в нормалізації стану здоров’я, лікуванні будь-якої хвороби. У цьому випадку важливо призначити інтенсивний курс, який грунтовно впливає на організм, дозволяючи йому впоратися з недугою.

Для будь-якої із зазначених методик масаж дитячий краще проводити в полегшеній формі. Багато чого залежить від настрою дитини, і того чи зможе масажист встановити контакт з нею чи ні. Основними прийомами, які використовуються при процедурі, є:

  • Погладжування. Цей прийом вважається одним із найголовніших, з нього треба починати процедуру. Він готує і розігріває, розслабляє і заспокоює дитину. Тільки після погладжування потрібно переходити до більш глибокого впливу.
  • Розтирання. Тут посилюється тиск руками, а значить і вплив набагато глибший. Допомагає розслабити м’язи.
  • Розминкою масажист вже переходить до глибокого впливу. Прийом покращує кровопостачання, посилює імунітет.
  • Вібрація здатна впливати і на тканини, і кістки, і на нервову систему. Даний прийом застосовується для дітей, яким більше одного року.

Змінюючи ті чи інші комбінації, інтенсивність прийомів, а також індивідуальні особливості дитини, дитячий масаж стає відмінним рішенням для нормалізації стану здоров’я.

Дитячий масаж від майстра салону Health Massages

Подбайте про здоров’я свого малюка. Дуже важливо приділяти його розвитку увагу, особливо на ранніх етапах. Зрештою, після такої процедури дитина просто отримає море позитивних вражень.

Радимо довіряти тільки досвідченим майстрам. Масажист Наталія Чурпіта надасть повний спектр послуг масажу. Чималий досвід, знання більшості видів масажу зроблять процедуру незабутньою. Наталія Чурпіта подбає про вашу дитину, зробить недорогий дитячий масаж, щоб і дитина, і його батьки були задоволені отриманим результатом. Немає нічого важливішого розвитку дітей, адже від цього залежить їх майбутнє і добробут. Тому це  варто довіряти лише досвідченим професіоналам.