ВИДИ МАСАЖУ

Сьогодні масаж є одним з найбільш ефективних і оптимальних способів поліпшити своє самопочуття, і навіть відновити душевну гармонію. При правильному виборі техніки масажу людина відчує підвищення тонусу, поліпшення обміну речовин, приємну розслабленість у всьому тілі. Дуже важливо підібрати для себе правильну форму, яка не матиме негативного впливу на вже наявну проблему. Втім, якщо Ви звернулися до професіонала, то він обов’язково порекомендує той чи інший метод вирішення проблеми. Тим більше що найрізноманітніші види масажу пропонують людині знову відчути себе краще.

Які види масажу найбільш затребувані сьогодні?

Існує досить багато методик і видів масажу. Кожна відрізняється своїми особливостями, самим підходом. Все залежить від того, якого результату хоче домогтися клієнт. Чи він хоче вилікувати певний недуг або ж просто позбутися від втоми. Саме тому види масажу поділяються на такі:

  • лікувальний;
  • оздоровчий;
  • косметичний;
  • спортивний.

Практично всі перераховані види масажу відносяться до класики, так як техніки виконання знаходили своє застосування у всі часи. Класичний масаж, що включає в себе такі прийоми, як розтирання, погладжування, розминка і вібрація, сприяє профілактиці і нормалізує роботу організму. Така процедура обов’язково зніме стрес, допоможе прийти до душевної рівноваги і позбавить від втоми, напруження в тілі.

Що таке лікувальний масаж?

Лікувальний масаж здатний врятувати від цілого ряду захворювань, його дія помітна вже з перших сеансів. У людини помітно покращиться сон, підніметься імунна система, зійдуть спазми. Болі в м’язах можуть приносити багато незручностей, тому важливо вчасно звернутися до професіонала. В залежності від проблеми можна замовити такі види лікувального масажу:

  • лікувальний масаж спини нормалізує сон, дарує легкість у всьому тілі, позбавляє від болю в хребті і м’язах;
  • масаж ніг допоможе розслабитися, позбутися від зайвих шлаків в організмі, а також покращує обмінні процеси і кровообіг;
  • загальний лікувальний масаж підвищить самопочуття, позбавить від депресії і стресів.

Це далеко не весь перелік можливостей, на які здатний лікувальний вид масажу. Дана методика може допомагати боротися з найскладнішими захворюваннями. Це не тільки профілактична міра, але виступає в якості основного способу лікування. Також часто лікувальний масаж використовують в ході реабілітації після складних травм, операцій, або ж після пологів. Представлені види масажу зможуть допомогти людині відчувати себе здоровим і впевненим в собі.

Користь загального масажу

Загальний або класичний масаж є одним з найбільш старих способів лікування недуг. Найчастіше його застосовують на все тіло, але можливі варіанти і локального застосування. В такому разі, види загального масажу в основному діляться на масаж спини, шиї або голови. Він позитивно впливає на тонус, нормалізує лімфатичну систему і кровообіг, і просто надає розслабляючий ефект. Тому лікування стресу або депресії можливо саме даними видом масажу.

Щодо сучасних тенденцій, то види популярного масажу сьогодні набувають все більшого розвитку. Це можуть бути і антицелюлітні методики, методики з використанням ароматерапії. Для спортсменів можливо запропонувати так званий спортивний масаж, який в програмі тренувань здатний значно поліпшити фізичну підготовку спортсмена. Спортивні види масажу є обов’язкові для відвідування, але і їх дієвість складно переоцінити.

Всі представлені види масажу мають велику популярність серед клієнтів. Сучасні салони та клініки пропонують вибір, який в повній мірі задовольнить клієнта, і зможе допомогти підняти його здоров’я. Ті чи інші види масажу здатні боротися з різними хворобами, починаючи від болів в спині і порушеннями обміну речовин, закінчуючи хронічною втомою і тривалою депресією. Важливо не просто мати можливість звернутися до фахівця, але і бажати цього. Маючи шанс провести час приємно, не навантажуючи себе зайвими ліками, підняти свій тонус і настрій, клієнти все частіше воліють звертатися до масажиста.

Кращі масажні салони в Києві

Вибір хорошого масажиста – це запорука успіху. Така людина не тільки зможе вислухати суть проблеми, але й порадити курс певного види масажу. Після цього клієнт пройде необхідний курс лікування, протягом якого його чекає комфортна обстановка і виключно позитивний ефект від лікування.

Наталія Чурпіта більше десяти років займається масажем, знайома з багатьма видами масажу, а також різноманітних профілактичних процедур. Вона готова зробити все можливе, щоб клієнт знайшов спокій духу і легкість тіла, забув про біль і незручності. Життя – це рух, тому потрібно бути в тонусі, щоб в повній мірі насолоджуватися нею.