ЦІНИ

 • Види масажу
 • * Структуруючий ліфтинг-масаж обличчя, іспанські техніки, 45 хв – 400 грн, 60 хв – 500 грн.
 • * Східні методики:
 • – Японський ліфтинг (масаж обличчя, починаємо зі стоп), 60 хв – 500 грн,
 • – масаж ГУА ША(естетика), 60 хв – 500 грн.
 • * Техніки для заспокоєння нервової системи:
 • – Масаж для гармонізації нервової системи (світла голова, перезавантаження, гармонія), 60 хв – 500грн,
 • – Масаж кістями, 60 хв – 500 грн,
 • – Краніосакральна терапія, десятикроковий протокол, 60 хв – 500 грн.
 • * Загальний масаж/ дренаж, 60 хв – 500 грн, 90 хв – 700 грн.
 • * Масаж локальний (голова, спина, живіт, ноги, стопи):
 • – 30 хв – 300 грн,
 • – 45 хв – 400 грн.

Ціни на масаж

Більшість людей, яких цікавлять масаж і дивляться на ціни в інтернеті, задаються питанням: чому це стільки коштує? Як формується ціна на масаж? Я відповім, що кожен фахівець формує ціну по-своєму. Залежно від досвіду, професіоналізму та впевненості, що саме своєю технікою він зуміє досягти бажаного клієнтом результату.

До формування ціни на масаж є кілька підходів. Найбільш раціональним є витратний метод, оскільки для того, щоб відкрити масажний салон і утримувати його в бездоганному вигляді, потрібні кошти. Також при масажі фахівець використовує всілякі масла та інші необхідні витратні матеріали. Щоб все це окупилося і надалі приносило вигоду людині, яка присвячує життя цій справі, необхідні кошти. Середні ціни на масаж в Києві складають від 400 до 600 грн. за одну годину сеансу.

Кожен масажист повинен завжди ставити перед собою цілі, яких він повинен досягти після кожного сеансу. Це можуть бути різні цілі: розслабити клієнта, надати тілу або окремим частинам тіла тонус, підбадьорити або підлікувати. Деякі масажні техніки розраховані на більш тривале відвідування і здатні дати результат лише з часом, інші можуть показати результат відразу. Кожна техніка унікальна і має свою цінність для Клієнта.

Ціни на масаж по Києву не сильно відрізняються від цін в інших містах. Не дивлячись на те, що це столиця і послуги масажу досить затребувані, не кожен може дозволити собі регулярно використовувати цю корисну, але аж ніяк не дешеву процедуру. Деякими фахівцями на масаж ціна визначається по платіжній спроможності клієнта. Коли бачиш, що людині необхідна процедура в лікувальних цілях, але він не може цього собі дозволити, важко відмовити йому в допомозі, адже масажисти – це майже лікарі, тільки в своєму роді нетрадиційної медицини. Деякі схильні вважати, що масаж впливає на організм людини в рази краще, ніж будь-який лікарський препарат. Я можу повністю погодитися з цим твердженням, адже в галасливих великих містах, а тим паче в Києві, куди люди приїжджають, щоб невпинно працювати, просто необхідні відпочинок і повний релакс тілу.

На жаль, разом зі стрімко зростаючими цінами на всі товари і послуги зростає і ціна на масаж. Зовсім недавно хороший фахівець міг надавати свої послуги за 200 грн. Це була прийнятна ціна за сеанс по Києву. Сьогодні ж дорогі салони вимагають за свої послуги не менш високої плати, ніж модні салони краси. На масаж ціни в салонах також відрізняються в залежності від місця розташування салону. Якщо Ви вирішили відвідати салон в центрі міста, то, відповідно, і ціни на масаж будуть вищими. Але, також ціни на масаж можуть залежати від популярності салону і від його тривалості роботи на ринку масажних послуг.

На жаль, не всі масажні салони можуть надати якісні послуги у зв’язку з браком фанатів своєї справи і справжніх професіоналів. Іноді на роботу в такі заклади беруть людей без будь-якого досвіду, що в корені неправильно. Щоб надати якісну послугу, необхідно «горіти», бути професіоналом, вивчати всілякі техніки і відточувати їх на практиці. Саме в такому випадку на масаж ціни навіть захмарних розмірів виправдані, оскільки немає ціни дійсно якісному масажу.

Наостанок, дам кілька порад про те, як вибрати собі масажиста-справжнього профі у своїй справі:

 • Шукайте того, хто «горить» своєю справою, хто не просто буде сумно м’яти Вам завчені точки, а змусить Вас зануритися в транс і зробить це легко і невимушено
 • Не варто оцінювати масажиста з першої зустрічі. Якщо Ви регулярно відвідуєте масаж, дайте Вашому фахівцю час до четвертого сеансу, саме до того моменту у Вас буде можливість повністю розслабитися і довіритися йому, а у нього відчути це і почати працювати вже з готовим до дії тілом.
 • Запам’ятайте, що висока ціна – це ще не показник якості послуги, рівно, як і низька. Оцінюйте спеціаліста за його умінням і своїм відчуттям.

Бажаємо Вам зануритися в приємну атмосферу і отримати максимальну користь від кожної отриманої процедури, не дивлячись на її ціну, адже, повірте, ефект того вартий.