1. 1СПИНА

  Масаж є ефективним способом лікування самих різних захворювань. Люди часто стикаються з травмами…

  детальніше...
 2. 2ТІЛО

  Класичний масаж тіла здатний помітно поліпшити стан здоров’я людини, а можливості даної…

  детальніше...
 3. 3ТЕХНІКИ

  Масаж – це ефективний спосіб відновити свої сили, поліпшити здоров’я і отримати духовну рівновагу…

  детальніше...
 4. 4ОБЛИЧЧЯ

  Масаж обличчя є одним з найбільш популярних косметологічних процедур. Він дуже корисний не тільки…

  детальніше...
 1. 5ДИТЯЧИЙ

  Дитячий масаж є дуже корисним для здоров’я малюка. Більш того, він допоможе налагодити контакт між…

  детальніше...

Мої переваги:

Я люблю свою роботу і віддано ставлюся до ремесла масажиста. Ніколи не стою на місці, постійно підвищую кваліфікацію і навчаюся у провідних викладачів країн Європи. Я викладач школи масажу, так само маю величезний досвід роботи з дітьми і спортсменами.
Використовую нові, досконалі техніки, а так само індивідуальний підхід,
тому домагаюся завжди дуже хороших оздоровчих показників пацієнта.
Ваше здоров’я – є моєю основною метою!

16Років професійного досвіду
30Видів масажу
1000Задоволених клієнтів
5Балів комфорту

Чим так корисний масаж?

Здоров'я

Здоров’я – найцінніше в нашому житті! Багато людей намагаються зберегти здоров’я різними способами, але саме масаж допоможе зберегти Ваше здоров’я, і це доведено сучасною медициною.

Реально лікує

Про лікувальні властивості масажу чули багато, але чи це так? Так, дійсно масажем лікують застуду і радикуліт, і запобігають розвиток сотень хвороб.

Спосіб зняття напруги

Великі навантаження і стреси призводять до поступового погіршення здоров’я людини. Масаж з легкістю зніме стрес і додасть тонус, енергії і життєвих сил Вашому організму.

Усунення болю

Масаж знімає не тільки спинні болі, але і будь-які інші, в тому числі і головні болі. Це пояснюється досить просто – в процесі масажу тіло розігрівається, кров пульсує частіше і збагачує киснем клітини організму.

Красивая кожа

За допомогою сучасних лимфодренажных технік масажу, можна підтягнути пружність м’язів і прискорити регенерацію клітин шкіри. Результат не змусить себе довго чекати – бархатиста шкіра і пружні м’язи тіла вже після першого місяця масажу.

Продовження життя

Не потрібно шукати чудо-таблетку вічної молодості. Масаж продовжує життя людини! І сотні підтверджених досліджень це доводять, навіть з наукової точки зору.

Масажний салон – Health Massages

Турбота про здоров’я є одним з найважливіших факторів успіху людини. Коли вона здорова, її ніщо не мучить, і з’являється набагато більше можливостей і бажання рухатися до нових звершень. Масаж надає цілющу і розслабляючу дію на організм. Якщо правильно підібрати його, то позитивний результат не змусить себе чекати. Тому варто бути уважним, коли підбираєте для себе масажний салон. Зрештою, це питання здоров’я, психічного спокою і власних вкладень. Комфортна обстановка і дбайливі руки професійного масажиста, який знає свою справу, допоможуть поліпшити самопочуття і досягти внутрішньої гармонії.

Для чого потрібен масаж?

Масаж – це ефективний спосіб профілактики для здоров’я. Він здатний впливати на людський організм, активізуючи всі процеси, покращуючи його працездатність. Професійний масаж здатний поліпшити фізичний і психологічний стан, роблячи людину більш стійкою і впевненою у собі. Погодьтеся, що гарне самопочуття сильно впливає на життєву позицію, ставлення до тих чи інших питань чи бажань. Постійні стреси, поганий настрій, болі в спині або зайву вагу здатні помітно змінити спосіб життя. Так може  його потрібно кардинально змінювати?

Масаж не даремно вважається одним з найдревніших способів оздоровлення. Сьогодні масажний салон може запропонувати безліч технік і видів, які в повній мірі відповідають побажанням клієнта. Втім, варто поставитися до питання вибору особистого масажиста дуже уважно, так як неграмотні процедури здатні посилити погане самопочуття.

Здоров’я варто довіряти професійним масажистам!

Знайти масажний салон в Києві сьогодні не є проблемою. Єдине, що клієнту досить складно, довірятися при приході туди. Як з цим бути? Можна скористатися рекомендаціями друзів і знайомих, пошукати в мережі Інтернет, або ж просто походити по адресах. У будь-якому разі Ви знайдете те, що шукаєте, але результат не завжди може бути позитивним. Важливо звернутися до професіонала, який не просто вміє робити масаж, але розбирається в анатомії та інших медичних аспектах. Лише тоді в повній мірі вийде відчути на собі чарівну дію цього масажу.

Масажний салон оформляється за першим покликом технологій. Сам масаж може бути виконаний як вручну, так і за допомогою апарата. Втім, існують і комбіновані типи масажу, які також користуються чималою популярністю.

Масажний салон у Києві від НАТАЛІЇ ЧУРПІТИ

Масажний салон Наталії Чурпіти – це сучасність і традиції в одному флаконі. З клієнтами працює справжній майстер, професіонал, який знає безліч видів масажу, і готовий поділитися своїм багаторічним досвідом. Індивідуальний підхід, довіра і професіоналізм допоможуть Вам відновити свою внутрішню рівновагу. У методиці майстра лежить не тільки фізичне відновлення, але і духовне наставництво. Це допомагає розкритися, насолодитися приємними моментами масажу, а також отримати незабутній досвід.

Масажний салон Health Massages пропонує повний спектр послуг масажу. Профілактичні процедури, лікувальні масажі, відновлення після травм, корекція фігури і це далеко не весь список. Наталія Чурпіта застосовує унікальні практики, засновані на отриманому досвіді та знанні різних методик.

Салон масажний запрошує до себе всіх, хто ще ніколи не пробував на собі чудеса масажу, і вже досвідчених у цій корисній процедурі людей. Життя у великому місті передбачає чималі навантаження, які іноді просто хочеться скинути з себе. Масажний салон, Київ допоможе якісно і корисно відпочити, а головне знайти гармонію і запас життєвих сил.

Кілька причин, чому вибирають наш масажний салон

Нікого не здивуєш тим, що відкрито новий масажний салон в Києві. Що ж тут такого особливого? Вся справа в тому унікальному досвіді, який прагне передати своїм клієнтам Наталія Чурпіта. Вона може виступити не тільки наставником, але й учителем, бо з радістю поділиться своєю мудрістю.

Немає нічого важливішого людського здоров’я, турботи про нього, а масажні техніки дозволяють безболісно почувати себе все краще і краще. Вже після кількох сеансів Ви зможете відчути себе повноцінно. Масажний сучасний салон передбачає використання традиційних технік масажу разом з новітнім обладнанням. Медичні напрацювання також широко використовуються масажистом, що дозволяє точно визначати програму відновлення клієнта. Пройшовши курс масажу, будуть помітні значні поліпшення, наприклад:

 • Відсутність стресу, депресивних станів і постійного головного болю. Це гарантує гарний настрій і позитивні емоції, а також додасть впевненості у власних силах.
 • Поліпшуються практично всі внутрішні системи організму, що створює профілактичний ефект. Відбувається значне поліпшення здоров’я людини.
 • Клієнт просто відпочиває, отримує позитивні емоції і набирається нового для себе досвіду. Цікаве спілкування і приємна обстановка гарантовані.

Київський масажний салон Health Massages запрошує до себе нових клієнтів, які шукають внутрішнього спокою, бажають відновити свої сили. Які б труднощі не виникали на шляху, «масажний салон, Київ» від Наталії Чурпіти радо прийме гостей, дасть можливість в повній мірі відпочити і відновити своє здоров’я.

ЩО КАЖУТЬ ПРО МЕНЕ КЛІЄНТИ?ВІДГУКИ

Знаю Наталию и ее золотые руки давно. Для меня Она не просто профессионал, а человек, который периодически выводит мое тело из напряженности и скованности, вызываемых сидячей работой, а главное умеет привести мое эмоциональное состояние в норму, за что отдельная благодарность! Наташа владеет разнообразными техниками массажа и постоянно совершенствуется, хотя и удивляюсь – куда уж больше?) Мастер, отзывчивый и просто замечательный человек!

Иванна Сергеевна

Люблю приходить на массаж к Наталье. Это и удовольствие и пользу. После процедур плечи открываются, спина легкая и гармоничное настроение, все хочется делать и, главное, что на это хватает энергии! Исчезают судороги в ногах! Также сделаю акцент на процедурах массажа лица. Кожа у меня нежная и сухая, даже после обычного умывания чувствовала взыскания. После процедур структурно-мышечного массажа и дренажа ситуация наладилась и к тому же уменьшился купероз, кожа выглядит бархатистой, приятная на ощупь и ощущения.

Валентина Ивановна Пичкур

Массажи воспринимаю как терапевтические, оздоровительные процедуры. Гемолімфатичний дренаж Натали дает мне ощущение легкости, внутренней подтянутости, во время частых процедур нормализуется давление, голова ясная. Процедуры, что она делала мне по технике Дикке, массаж по соединительным тканям, помог мне восстановиться после серьезного падения с вывихами. Руку смогла поднимать быстрее, легче, к массажу просыпалась от боли ночью, после вернулся обычный сон и свобода движения также вернулась.

Надежда Ивановна Тихоненко